Renault Sport ma powody do dumy. Na swoim profilu na Facebooku ma już 1 mln fanów. Z tej okazji, opublikowano film prezentujący modele, które zapisały się w historii sportowego oddziału francuskiej marki. Jest też niespodzianka, nowe Renault Megane R.S. – oglądajcie do końca.

1 mln „lajków” na portalu społecznościowym, to nie lada osiągnięcie. Renault Sport ma się więc czym pochwalić. Już ponad milion osób ze wszystkich stron świata z entuzjazmem śledzi działalność sportowego działu francuskiego producenta na Facebooku. Z tej okazji powstało video przedstawiające kultowe modele z historii Renault Sport. Wśród nich dostrzeżemy R5 Turbo z 1983 roku, Megane Trophy-R z 2014 roku, Clio Williams z 1993 roku, a także model Spider z roku 1995. Film trzeba obejrzeć do końca, gdyż jest tam ukryta niespodzianka – pierwsze spojrzenie na nowe Renault Megane R.S. Samochód zadebiutuje w drugim półroczu 2017 roku. Już nie możemy się doczekać. ;-)

„Renault Sport kojarzy się ze szczególną pasją i wspaniale jest móc dzielić się nią każdego dnia z ponad milionem osób” – oświadczył Bastien Schupp, wiceprezydent do spraw strategii marki i marketingu komunikacji Grupy Renault. – „Portale społecznościowe pozwalają nam tworzyć więź z fanami, rozmawiać z nimi i poznać ich zdanie.

Znane na całym świecie Renault Sport udostępnia na portalach społecznościowych niepublikowane wcześniej informacje, oryginalne zdjęcia i filmy wideo. Można tam również wymieniać się opiniami o nowościach i wynikach sportowych marki, w tym wynikach Renault Sport Formula One Team oraz Renault Sport Series. Renault Sport ma w zanadrzu jeszcze wiele niespodzianek dla swoich fanów.

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz