W uzasadnieniu wyboru Dacii, jako dostawcy samochodów, przedstawiciele Romaqua Group Borsec podkreślili, że ważne dla nich było to, iż samochody rumuńskiej marki doceniło tak wielu klientów zarówno w Rumunii, jak i w kilkudziesięciu krajach świata. To wzbudza zaufanie. Współpraca pomiędzy obydwoma partnerami będzie kontynuowana w 2011 roku przy okazji kolejnych zakupów.

Dostawy samochodów odbywają się za pośrednictwem nowego partnera Dacii z Kiszyniowa. Partner ów wchodzi w skład Meridian Group, która może się pochwalić 15-letnią współpracą w zakresie sprzedaży samochodów Dacia i Renault.

Dacie Sandero zakupione przez Romaqua Group Borsec napędzane są silnikami benzynowymi 1.2 16v o mocy 75 KM. Jednostki te spełniają normę emisji spalin Euro 5, która będzie obowiązywała od przyszłego roku. Wyposażenie samochodów obejmuje takie elementy, jak ABS z EBD I EBA (wspomaganie hamowania awaryjnego), dwie czołowe poduszki powietrzne, radioodtwarzacz CD 2x15W, elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek i klimatyzacja. Samochody zostaną przekazane handlowcom Romaqua Group Borsec działającym na terenie całego kraju.

Jest wiele powodów, dla których wybraliśmy Dacię” – powiedziała Mihaela Dragici, dyrektor PR Romaqua Group Borsec. – „To znakomity stosunek ceny do jakości, niskie koszty utrzymania, ale też wsparcie rodzimego przemysłu. Wszyscy mamy pełne zaufanie do produktów wytwarzanych w Rumunii i chcemy wspierać kupowanie rumuńskich produktów”.

Dacia Sandero w tej konfiguracji jest świetnie dopasowana do potrzeb właścicieli flot samochodowych. Wskazują na to niskie koszty zakupu i utrzymania, oferowane bezpieczeństwo (poduszki powietrzne i ABS), oraz komfort (klimatyzacja, radio CD)” – dodał Fabrice Cambolive, Dyrektor Handlowy Dacia-Renault-Nissan.

Romaqua Group Borsec jest firmą o całkowicie rumuńskim kapitale prywatnym. Firmę zarejestrowano w 1999 roku. Inwestycje spółki przekroczyły już 190 milionów euro, za które zakupiono najnowocześniejsze technologie, dzięki którym produkowane napoje są naprawdę wysokiej jakości.
Jako pierwsza rumuńska firma z branży Romaqua Group Borsec otrzymała certyfikat ISO 9001. Spółka uzyskała też HACCP i IFS, które potwierdzają dbałość i bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów spożywczych.
Produkty oferowane przez Romaqua Group Borsec trafiają głównie na krajowy rynek. Firma dysponuje aktualnie 21 kompletnymi liniami produkcyjnymi opakowań typu PET oraz butelkowania, które są w stanie zapewnić wydajność na poziomie ponad miliarda listrów rocznie.
Romaqua Group Borsec jest liderem rumuńskiego rynku w zakresie wody mineralnej rozlewanej do opakowań PET i butelek szklanych.
W portfolio spółki znajduje się aktualnie 9 marek:
– Borsen (naturalne wody mineralne);
– Stanceni (naturalna woda mineralna);
– Aquatique (woda słabo zmineralizowana);
– Giusto i Giusto Natura (napoje);
– Electric Giusto (napój energetyzujący);
– Quick Cola;
– Lamaita (napoje bezalkoholowe);
– Metropolitan Caffe (kawa naturalna);
– Albacher (piwo).


KG
zdjęcia: Dacia

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz