Zapraszamy wszystkich tych z Państwa, którzy zdecydowali się na zakup samochodu z wyprzedaży 2016. Teraz podwójna korzyść: Rabaty na auta do 12.000 zł. oraz wartość dodana.

Samochód to nie tylko przyjemność czy narzędzie, ale czasami także powód do zwiększenia aktywności fizycznej. A kto ćwiczy, ten zdrowie lepszym mieć będzie. Fitness jest bardzo popularny w Polsce i coraz więcej osób z niego korzysta. Dla kupujących samochód Renault lub Dacia mamy więc dobre wiadomości. Od dnia 12. grudnia 2016 r. każda osoba, która kupi samochód z rocznika 2016 w salonach Grupy Dąbrowscy otrzyma KARNET do sieci klubów SMART GYM.

Akcja ważna do wyczerpania zapasów i dotyczy wszystkich salonów sprzedaż Grupy Dąbrowscy w Zabrzu i Bytomiu.

Zapraszamy!

 

 

źródło: Grupa Dąbrowscy

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz