Lato, to dla większości z nas okres wypoczynku, mniej lub bardziej aktywnego. Salon Citroëna C_42 przy paryskich Polach Elizejskich zaprasza do siebie, by lato było rekreacyjne i kreatywne. Można skorzystać nie tylko z oferty butiku działającego na poziomie zerowym (czyli na poziomie Champs-Elysées), ale i z innych atrakcji.

Skoro mamy lato, to na pewno warto skosztować znakomitych lodów, w tym oryginalnego i orzeźwiającego IceRoll’a. Można zagrać w piłkę, ale organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Rzemieślnicy Maud Louvrir Clerc, Karine Mancet, Djenowa oraz Julien zapraszają na warsztaty. Jak kreatywnie, to kreatywnie! Będzie można się nauczyć techniki linorytu, malować jedwabne chusty, tworzyć oryginalną biżuterię, czy… łapać sny. Można też zagrać w grę z tajnymi agentami.

Niektóre z tych atrakcji są płatne. Ceny są na szczęście dość przystępne, nawet jak na przeciętnego turystę z Polski. Niektóre opłaty wnosi się za kilkuosobowe grupy, co sprawia, że jednostkowe koszty są akceptowalne. Można się nawet zarejestrować przez Internet pod adresem http://www.c42paris.com.

Po tych wszystkich atrakcjach warto spróbować wyśmienitych lodów, w tym IceRoll’a. Kosztuje on wprawdzie 5 euro za porcję, ale wytwarzane są według oryginalnego przepisu, a śmietana i owoce są obrabiane w temperaturze -30°C.

Tak posileni zajrzyjcie do butiku, gdzie przygotowano kilka ciekawych gadżetów idealnych na lato. Można kupić komfortowy ręcznik (do wyboru: niebieski lub pomarańczowy) w cenie 26 euro. Oczywiście z motywami Citroëna. Można kupić przeciwsłoneczny kapelusz, także zdradzający motoryzacyjne pasje właściciela (15 euro). Można wreszcie nabyć krzesełko plażowe, lekkie i łatwe do przenoszenia, ale na nie trzeba wysupłać już 32 euro. Jest też zestaw do badmintona z gustownym woreczkiem do przenoszenia rakietek i lotek. A wszystko to z nadrukowanymi sylwetkami legendarnych samochodów Citroëna – 2CV i Mehari.

Te i inne gadżety dostępne są również w internetowym sklepie Citroëna. Przygotujmy się więc na lato, nawet mieszkając w Polsce!

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Citroën

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz