W ubiegłym tygodniu prezes Grupy PSA, Carlos Tavares, przebywał z roboczą wizytą w Hiszpanii. Towarzyszył mu wiceprezes koncernu do spraw Regionu Europy, Maxime Picat. Obaj menadżerowie gościli także u premiera Hiszpanii, Mariano Rajoya.

Podczas tego owocnego spotkania u premiera Hiszpanii, Carlos Tavares potwierdził wolę Grupy PSA dalszego rozwoju obiektów przemysłowych Grupy na Półwyspie Iberyjskim, inwestowanie w technologie przyszłości oraz modernizację swoich fabryk. W związku z tym Grupa PSA ogłosiła pod koniec kwietnia nowy plan SmartMAD2021. W oparciu o ten plan koncern zainwestuje w rozwój centrum produkcyjnego w Madrycie 144 miliony euro.

Carlos Tavares wyraził zadowolenie z wzajemnego zaufania i współpracy, które Grupa PSA ma z rządem Hiszpanii i regionalnymi rządami na terenach, na których koncern jest obecny przemysłowo, w Galicji i Madrycie.

Po wizycie u premiera Hiszpanii Carlos Tavares podkreślił, że po zakończeniu fuzji z Oplem Grupa PSA będzie największym producentem samochodów w Hiszpanii.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: PSA

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Carlos Tavares u premiera Hiszpanii"

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
toughluck
Gość

Ciekawe, jak to będzie wyglądać w Polsce i czy Macron pozwoli Grupie PSA na utrzymanie fabryki w Gliwicach, czy będzie chciał przykładnie ukarać Polskę.
(Przypominam, że sławetna zapowiedź o ukaraniu Polski pojawiła się podczas spotkania z robotnikami Whirlpoola, którzy skarżyli się, że koncern zamierza przenieść całość produkcji z Francji do Polski i należy ją odczytywać w kontekście protekcjonizmu.)

wpDiscuz