Z końcem 2016 roku w spółce Resma w Olsztynie rozpoczął działalność nowy salon Citroena. Jest to pierwszy obiekt francuskiej marki, którego wnętrze zaprojektowano według nowych standardów wizualnych Citroëna.

Autoryzowany salon Resma znajduje się przy Alei Obrońców Tobruku 5 w Olsztynie. Nowy obiekt został wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami marki Citroën. Spełnia wszystkie standardy, według których marka buduje nowe obiekty na świecie. Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych o powierzchni 300m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych. Do dyspozycji klientów na miejscu jest także stacja kontroli pojazdów, serwis blacharsko-lakierniczy.W Olsztynie Resma świadczy usługi w kompleksie budynków o łącznej powierzchni około 2900m2. Spółka Resma należy do wiodącego sprzedawcy samochodów w Polsce, Grupy Carservis S.A.

Otwarcie nowego salonu uświetnione zostało lokalną premierą Nowego Citroëna C3. Nowy model został również bohaterem Gali „Made In Warmia & Mazury” – imprezy, której trzecia edycja odbyła się w Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Citroën powrócił do Olsztyna po dwuletniej nieobecności w stolicy Warmii i Mazur.

Repezentujący Zarząd Spółki Resma, Zbigniew Opalach powiedział: „Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. W historii firmy Resma, naszym klientom wydaliśmy już ponad 9 tysięcy samochodów różnych marek. Bardzo się cieszę, że kolejnym etapem rozwoju firmy jest podpisanie umowy o współpracy z europejską marką Citroën o prawie 100 letniej tradycji. W kontekście biznesowym, wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z Citroënem duże nadzieje”.

Nowy olsztyński salon oferuje sprzedaż wszystkich modeli produkowanych przez markę Citroën – osobowych i użytkowych. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00, natomiast w soboty dostępny jest od 10:00 do 14:00.

Przypomnijmy że sieć Citroena w Polsce liczy 55 autoryzowanych punktów dilerskich dysponujących także autoryzowanymi stacjami obsługi, które optymalnie pokrywają powierzchnię kraju.

Źródło: Citroen Polska

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz