Seria Performance Line dostępna również w modelach DS 3 i DS 3 Cabrio oferuje znakomite doznania z jazdy, ale i dobre wyposażenie multimedialne. Auto w najświeższej wersji trafia właśnie na włoski rynek.

DS 3  i DS 3 Cabrio z serii Performance Line są standardowo wyposażone w dotykowy ekran o przekątnej 7 cali. To za jego pomocą obsługuje się większość urządzeń pokładowych. Pozwala on kontrolować cały zestaw audio (w tym tuner cyfrowy DAB), systemu multimedialne oraz nawigację. Wszystko odbywa się szybko i intuicyjnie.

Oczywiście DS 3 i DS 3 Cabrio Performance Line posiadają też funkcjonalności MirrorScreen pozwalające na łączenie i współpracę z urządzeniami mobilnymi pracującymi pod kontrolą czy to Androida, czy iOS-u.

Auto wyposażono także w kamerę cofania. O bezpieczeństwo zadba dodatkowo system Active City Brake, który do prędkości 30 km/h zainterweniuje zatrzymując samochód, jeśli wykryje ryzyko kolizji. Znakomity patent w korkach, czy to w mieście, czy na autostradach, na których też zdarzają się takie utrudnienia.

Radość z jazdy DS 3 i DS 3 Cabrio Performance Line otrzymuje się gratis ;-)

 

 

Krzysztof Gregorczyk; video i zdjęcia: Citroën

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz