Marka DS rozszerza swoją obecność o nowe miejsce w Paryżu. Poza flagowym salonem DS WORLD PARIS, mieszczącym się pod numerem 33 przy ulicy François 1er,dzisiaj zostaje otwarty w 16. dzielnicy DS WORLD SERVICE. Tym sposobem marka umacnia obecność w samym centrum zachodniej części Paryża oraz powiększa wachlarz usług oferowanych klientom.

W nowej, luksusowo urządzonej lokalizacji o powierzchni 120 m2, odwiedzający będą mogli zanurzyć się w pełnym wyrafinowania świecie marki. W salonie będzie stale eksponowany jeden z modeli z kolekcji DS. W pierwszych dniach po inauguracji gwiazdą salonu będzie DS 7 CROSSBACK.

Dwóch doradców DS będzie witać, udzielać informacji i kierować odwiedzających zainteresowanych zakupem wybranego modelu DS lub przybyłych w sprawie obsługi posprzedażnej. Od dziś klienci DS mają do dyspozycji DS WORLD SERVICE, do obsługi serwisowej swoich samochodów. Warto zapamiętać ten adres: 39, rue Saint Didier w 16. dzielnicy Paryża.

W obecności Yves Bonnefont, dyrektora generalnego marki DS oraz Xaviera Duchemin, dyrektora PSA Retail, odbyła się inauguracja nowego DS WORLD SERVICE. Dla szerokiej publiczności miejsce będzie dostępne oficjalnie od jutra.

Z tej okazji Julien Faux, dyrektor obiektu i zarazem dyrektor DS WORLD PARIS, powiedział – „Podczas gdy DS WORLD PARIS  jest miejscem odkrywania marki, salonem ekspozycyjnym i handlowym oraz miejscem prezentacji historii marki, DS WORLD SERVICE wzbogaca dziś ofertę usług DS w samym sercu Paryża”. Następnie dodał: „To miejsce służące poznawaniu marki, a także nieodzowne dla klientów DS, w którym będą mogli dokonywać przeglądów swoich samochodów lub znaleźć potrzebną usługę DS w swoim najbliższym sąsiedztwie”.

DS WORLD SERVICE TO SALON SPRZEDAŻY O WYRAFINOWANYM I CYFROWYM WNĘTRZU

Nowe miejsce, zlokalizowane pod numerem 39 przy ulicy Saint Didier w 16 dzielnicy Paryża zaprasza odwiedzających do zanurzenia się w świecie marki, wśród charakterystycznych dla niej barw, w przesyconej wyszukanymi zapachami atmosferze, w przestrzeni wyróżniającej się wystrojem i oświetleniem wzorowanym na luksusowych butikach.

W salonie w szerokim zakresie wykorzystano narzędzia cyfrowe z dużą liczbą ekranów, standardowych i dotykowych. Kluczowym elementem jest konfigurator 3D, który umożliwia klientom wybór, personalizację i wizualizację wybranego przez nich modelu DS, łącznie z najnowszym DS 7 CROSSBACK, SUV-em by DS. Tu także można ulec urokowi modelu DS 7 CROSSBACK La Première – ekskluzywnej, unikatowej i limitowanej edycji opracowanej z okazji rynkowego debiutu tego modelu. Można również na miejscu zarezerwować ten model.

Przy wejściu do salonu DS WORLD SERVICE odwiedzających wita jeden z modeli DS z aktualnej kolekcji. Ilustruje on poziom wymagań, jaki narzucili sobie konstruktorzy DS, tworzący samochody o awangardowej stylistyce, wyposażone w zaawansowane technologie, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i z zastosowaniem szlachetnych materiałów.

W towarzystwie doradcy DS, klient kontynuując swoją wizytę, może dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych modeli, odbyć jazdę testową na życzenie i ewentualnie sfinalizować zakup samochodu.

Z pewnością niektórzy nie będą mogli oprzeć się produktom oferowanym w Boutique DS, z bogatą ofertą przedmiotów ilustrujących kluczowe wartości marki: luksus made in France, wyrafinowanie i personalizacja. Wszyscy odwiedzający salon, zarówno miłośnicy marki DS jak i esteci, znajdą w tym miejscu wszelkie lifestylowe produkty zaprojektowane z myślą o zapewnieniu kontaktu z marką DS w życiu codziennym.

DS WORLD SERVICE TO UPRZYWILEJOWANE MIEJSCE W SAMYM CENTRUM PARYŻA STWORZONE DO PRZEGLĄDÓW TWOJEGO DS

Od 28 kwietnia klienci DS mogą wybrać DS WORLD SERVICE jako miejsce obsługi i przeglądów swojego samochodu. Czekają na nich doradcy serwisowi DS gotowi, aby ich obsłużyć, zająć się samochodem od chwili przybycia. Mają również możliwość skorzystania z usługi jockeya, który wyręczy ich w doprowadzeniu samochodu do serwisu i odprowadzeniu z powrotem po wykonaniu przeglądu. Usługa ta nazywa się DS SERVICE VALET i jest dostępna w całym regionie paryskim.

Ci klienci, którzy wolą zostać i poczekać na zakończenie przeglądu samochodu, mogą skorzystać ze specjalnego Lounge DS. Dla tych, którzy nie mogą czekać i potrzebują zastępczego środka transportu, również przewidziano odpowiednie rozwiązanie, które jest jednocześnie doskonałą okazją do wypróbowania jednego z aktualnie dostępnych modeli DS. W miarę wdrażania w sieci DS programu usług i przywilejów „ONLY YOU, L’Expérience DS”, usługi oferowane przez DS WORLD SERVICE będą także stopniowo rozbudowywane.

DS WORLD SERVICE zaprasza już od 28 kwietnia pod numerem 39 przy ulicy Saint Didier w Paryżu.

Praktyczne informacje 

DS WORLD SERVICE, 39 rue Saint Didier, Paris 16

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od 8.30 do 19.00
Jak dojechać
Metrem: stacja Victor Hugo (linia nr 2)
Parkingi w pobliżu
Parking Centrum Handlowego „Les Belles Feuilles”, 35 Rue Saint Didier, 75016 Paris

DS WORLD PARIS, 33 rue François 1er, Paris 8e – Tel.:  01 53 57 33 08

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od 10.00 do 19.30
Jak dojechać
Metrem: stacje Franklin Roosevelt (linie nr 1 i 9), Alma Marceau (linia nr 9) lub George V (linia nr 1)
Autobusem: linia nr 32, przystanek Pierre Charron-François 1
er
Parkingi w pobliżu
François 1er, 24 rue François 1er, 75008 Paris
Elysée Marbeuf, 17-19 rue Marbeuf, 75008 Paris

 

DS WORLD PARIS

DS WORLD PARIS to ekskluzywne miejsce poświęcone w całości marce DS, które rozpoczęło swoją działalność pod koniec 2013 roku. To unikatowy w skali Europy i drugi flagowy salon marki DS obok salonu w Szanghaju. Usytuowany w samym sercu paryskiego „złotego trójkąta”, pod numerem 33 przy ulicy François 1er, DS WORLD PARIS jest jednocześnie salonem ekspozycyjnym i handlowym, w którym prezentuje się historię i modele z linii DS: DS 3, DS 3 CABRIO, DS 4, DS 4 CROSSBACK i DS 5. Jest to także miejsce nowych doświadczeń, żyjące przez cały rok w rytmie programów artystycznych i kulturalnych skupionych wokół świata mody, designu, sztuki, gastronomii, w pełnej harmonii z wartościami i inspiracjami świata DS.

DS WORLD PARIS to miejsce, w którym prezentowani są artyści, sztuka, odbywają się pokazy mody i różnego rodzaju show.

Salon otwarty jest od poniedziałku do soboty, od 10.00 do 19.30, wstęp wolny.

Więcej informacji na www.dsworld.paris

Dołącz do nas i śledź aktualności DS WORLD PARIS na https://www.facebook.com/DSWorldParis/

 

 

źródło: DS Automobiles

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz