Użytkowe pojazdy Grupy PSA cieszą się bardzo dużą popularnością. Aby zaspokoić zapotrzebowanie na modele Peugeot Expert oraz Citroen Jumpy, zdecydowano się pozostawić trzecią zmianę w fabryce w Hordain we Francji na najbliższy rok.

Nocna zmiana w fabryce w Hordain we Francji została utworzona we wrześniu 2016 roku na okres 6 miesięcy. Ze względu na popularność lekkich samochodów dostawczych, zakład pozostanie przy pracy na trzy zmiany. Ponadto zatrudni 70 nowych pracowników na okres tymczasowy oraz na stałe. Umowy na stałe gwarantują długoterminowe możliwości zatrudnienia w regionie Hauts de France, który jest wiodący pod względem produkcji samochodów we Francji.

Decyzja została ogłoszona ze względu na dużą ilość zamówień na takie modele jak: Peugeot Expert, Citroen Jumpy, Peugeot Traveller oraz Citroen Spacetourer.

Pojazdy te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Już ponad 67 tys. egzemplarzy sprzedano od momentu wprowadzenia ich na rynek w połowie 2016 roku. Grupa PSA zanotowała na koniec lutego 21,3% udział w rynku, dzięki czemu jest liderem w segmencie lekkich samochodów dostawczych w Europie. Modele pozwolą Grupie w dalszym ciągu zwiększać udział w rynku, zwłaszcza w segmentach pojazdów wielofunkcyjnych” – powiedział wiceprezes PSA, Maxime Picat.

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz