We współpracy z lokalnym partnerem, firmą SALFA, Renault Trucks wprowadza do Chile samochody gamy T, C i K. Te pojazdy ustanowią nowe standardy w zakresie odporności oraz niskiego zużycia paliwa.

W Chile samochody Renault Trucks oferowane będą poprzez sieć piętnastu punktów handlowych, które zajmować się będą również serwisem.

Podczas prezentacji samochodów w Santiago grupa zaproszonych osób, wśród nich wielu potencjalnych klientów, z entuzjazmem powitała nowe samochody. Impreza odbyła się w salonie firmy SALFA, a gości przybyło ponad dwustu.

Gama T jest idealnym rozwiązaniem dla przewoźników operujących na długich dystansach. Te samochody projektowano z myślą o uzyskaniu równowagi pomiędzy oszczędnym spalaniem, komfortem kierowcy i komfortem kabiny. W kraju takim, jak Chile, gdzie od granic z Peru po Przylądek Horn jest dobrych 4.200 km, te cechy ciężarówek gamy T okazują się wręcz kluczowe. Renault Trucks spodziewa się, że jego ciągniki siodłowe staną się szybko punktem odniesienia dla innych producentów.

Gama C jest adresowana do branży budowlanej. Wysoka ładowność, duży prześwit i niskie zużycie paliwa, to cechy oczekiwane w tej branży. Samochody gamy C idealnie wpisują się w oczekiwania klientów poszukujących tego typu aut.

Z kolei gama K świetnie nadaje się do eksploatacji w trudnych warunkach budowlanych bądź górniczych. A to filary chilijskiej gospodarki!

Renault Trucks liczy, że do roku 2020 na chilijskie drogi trafi 500 nowych ciężarówek tej marki. Trzymamy kciuki!

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Renault Trucks

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz