Serdecznie zapraszamy na IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Scenic. Impreza odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca 2017 roku. Będzie to okazja, by spędzić czas w miłej atmosferze i połączyć wszystkich, którzy kochają ten samochód.

Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Scenic jest organizowany przez forum poświęcone temu francuskiemu minivanowi: scenic-forum.pl. Impreza odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca 2017 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Kasia” w miejscowości Sielpia Wielka. Jest to okazja do spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze i towarzystwie osób kochających model Scenic.

Ośrodek jest położony w sympatycznej okolicy nad zalewem rzeki Czarnej, w gminie Końskie. W planach imprezy znajdziemy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci m.in. turniej siatkówki plażowej, konkurs Miss Scenic, zabawy oraz prezentacja Renault Scenic IV oraz Renault Grand Scenic IV.

Jest to już czwarty zlot miłośników Scenica, a z każdą kolejną imprezą przybywa chętnych na spędzenie weekendu w taki sposób. Podczas pierwszego zlotu było to ok. 40 osób, przy następnym pojawiło się ponad 60, a w zeszłym roku aż dwa razy więcej, bo 120 uczestników. W tym roku spodziewamy się kolejnego rekordu. Na zlot przybędzie najprawdopodobniej ponad 200 użytkowników Scenica. Czekają na Was niezapomniane atrakcje w tym zabawy i konkursy z nagrodami, a co najważniejsze wspaniała, rodzinna atmosfera. Zapraszamy serdecznie.

Organizator: scenic-forum.pl
Po więcej szczegółów zapraszamy na zlot.scenic-forum.pl oraz Facebooka

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz