Oto gratka dla miłośników francuskich samochodów o szlachetnym sercu. Z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na licytacji został wystawiony kalendarz Renault Laguna Klub Polska. Zapraszamy do licytacji, okazja może się więcej nie powtórzyć.

Rok 2017 już się rozpoczął, przyjemnie będzie więc ozdobić ściany swojego mieszkania nowym motoryzacyjnym akcentem. Ciekawych kalendarzy w tym roku nie powinno zabraknąć, ale my chcemy zaproponować coś wyjątkowego, szczególnie dla osób, które lubią pomagać innym.

Renault Laguna Klub Polska wystawił na licytacji swój kalendarz klubowy. Każda z jego kart została ozdobiona ciekawym zdjęciem samochodu klubowicza, forumowicza oraz wybranego spotu zlotu. Fotografie wykonano w różnych sceneriach i w różnych miejscach Polski.

Podobną propozycję na WOŚP ma również Peugeot Klub Polska. Jest więc o co walczyć!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 15 stycznia i jest to 25. edycja największej imprezy charytatywnej w Polsce. Przyświeca jej jak zwykle szczytny cel. Fundusze są zbierane dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia opieki medycznej seniorom.

Zapraszamy do licytacji kalendarza!

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz