Nie kończy się pasmo nagród dla Peugeota 3008, ale nie jest to jedyny model marki, który zdobywa wyróżnienia. Dziś informacja o dwóch nagrodach dla dwóch Peugeotów. Kolejne nagrody trafiły bowiem do marki za modele 3008 i Expert.

Tym razem chodzi o wyróżnienia magazynu l’Automobile et l’Entreprise. 4. lipca ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. Dwie z nich trafiły do marki Peugeot. W kategorii Samochód Prywatny Roku zwyciężył SUV, Nowy Peugeot 3008, zaś w kategorii Samochód Użytkowy Roku bezkonkurencyjny okazał się Nowy Peugeot Expert. To kolejne nagrody dla obu modeli. Oba wyróżnienia odebrał Hugues de Laage, dyrektor działu Peugeot Professionnel.

Francuski SUV zachwycający zarówno stylistykę zewnętrzną, jak i niesamowitym designem wnętrza ma na swoim koncie już blisko trzydzieści nagród i wyróżnień. Dla Experta jest to szóste wyróżnienie na europejskim rynku.

Nagrody l’Automobile et l’Entreprise przyznaje jury składające się z czternastu menadżerów flotowych. Wcześniej testują oni nominowane modele w okolicach Paryża i w ten sposób wyrabiają sobie opinię na temat każdego z nich.

Dodajmy, że w kategorii Samochód Prywatny Roku drugie miejsce przypadło Citroënowi C3, a trzecie Renault Scenic’owi. Z kolei w kategorii Samochód Użytkowy Roku na drugim miejscu sklasyfikowano Citroëna Jumpera, zaś trzecie zdobył jakimś cudem ;-) Volkswagen Crafter.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Peugeot

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz