Koniec roku to okazja do zakupu samochodu ze specjalną atrakcyjną ofertą cenową. Klienci Renault mogą znaleźć samochody z rocznika 2016 i zyskać nawet do 12.000 zł.

Wyprzedaż rocznika 2016 dotyczy samochodów dostępnych „od ręki”, będących w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Renault. Wyprzedaż Renault opiera się na atrakcyjnych rabatach oraz oponach zimowych od 1 zł. Maksymalny zysk to nawet 12.000 zł. Zysk rożni się w zależności od modelu.

Przykładowo:
– przy zakupie Renault Megane będzie można zyskać 7.000 zł,
– przy zakupie Renault Captur – klient zyska 8.000 zł,
– przy zakupie Renault Kadjar – klient zyska 10.500 zł,
– przy zakupie Renault Talisman lub Renault Espace możemy liczyć na uzyskanie 12.000 zł.

Przygotowana oferta, może łączyć się z pakietem ubezpieczeń. Roczny pakiet ubezpieczeniowy (OC, AC, NNW, PZU Autopomoc) można uzyskać w cenie 2% wartości samochodu, w ramach Renault Finansowanie.

W przypadku zakupu Dacii klient zyskuje zimowe opony od 1 zł w ramach Dacia Finasowanie.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "#OkazjaSezonu – wyprzedaże rocznika 2016 w Renault"

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
toughluck
Gość

12000 zniżki na Talismana/Espace… Trochę mało, zważywszy że to mniej, niż 10% ceny katalogowej, a nie ma możliwości przebierania w wersjach i wyposażeniu, trzeba brać, co już jest i stoi na placach.
Po pierwsze, 10% da się urwać odpowiednio negocjując — kupując nowiutki samochód i dobierając go zupełnie do swoich oczekiwań
Po drugie, za rok samochody te będą tańsze o co najmniej 10% — Espace na pewno, a Talisman być może. Więc pozostaje pytanie, czy to się opłaca.

Łukasz
Gość

Pewnie oprócz tego upustu od producenta można wyrwać ze 2 tys od dealera… Ale zgadzam się, że pod kątem upustu najlepsze oferty już były przy wyprzedaży poprzednich generacji Megane/Laguny…

ToJa
Gość

Tak to już jest z nowymi modelami. Najlepiej poczekać ze 3 lata do FL :) Wtedy i wyposażenie i cena są super, a model nadal relatywnie nowy.

Maruda
Gość

A za dwa lata to już w ogóle będzie … kto chce jeździć dzisiaj kupuje dzisiaj

ToJa
Gość

4k dają dla Clio RS :) Wtedy cena schodzi poniżej 90k. Jakby jeszcze dali wersję z manualem, wtedy pewnie za 80k dałoby się kupić!

Antonio
Gość

Upust cenowy np. 12.000 na Talismana/Espace różni się od zysku 12.000 przy zakupie ww. modeli. Informacja ze Źródła wskazuje, że składnikami owego zysku jest rabat i opony zimowe za 1,00 PLN. Mam wrażenie, Szanowni Panowie, że rabaty są faktycznie niższe, niż podane w informacji wartości.

wpDiscuz