Orlen Ochrona Sp. z o.o. zakupiła 51 samochodów Renault Kangoo.

Zgodnie z zamówieniem samochody zostały przygotowane w specjalistycznej zabudowie bankowozu przez firmę Gruau Polska.
Firma odebrała 17 nowych bankowozów Renault Kangoo w lipcu, pozostałe auta mają zostać przekazane na początku listopada.

Zamówione samochody będą wykorzystywane do transportu wartości pieniężnych pomiędzy jednostkami zabezpieczanymi przez Orlen Ochrona Sp. z o.o. Firma zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa PKN Orlen S.A. oraz Grupie Kapitałowej Orlen w zakresie ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego. Firma zajmuje się również zabezpieczeniem branży rafineryjno-petrochemicznej.

To kolejne duże zamówienie naszych aut w tym roku. Tym bardziej cieszymy się, że nasze samochody zaspokajają potrzeby i specyfikę tak różnych działalności. Tym razem Renault Kangoo zostały specjalnie przystosowane do transportu wartości. Jesteśmy przekonani, że spełnią swoje zadanie również w tej roli – powiedział Tomasz Mróz, Dyrektor Sprzedaży Flotowej EAST.

Marka Renault od 1998 roku utrzymuje pozycję lidera w segmencie lekkich samochodów dostawczych w Europie*.

Podwozia do zabudowy

Samochody Renault stanowią doskonałą bazę pod zabudowę. Oferta zabudów specjalistycznych obejmuje ponad milion możliwości dzięki bogatej ofercie produktowej przygotowanej we współpracy z najlepszymi firmami nadwoziowymi w Polsce. Renault Master w Polsce niezmiennie od 2009 roku jest liderem w segmencie podwozi do zabudowy, osiągając ponad 33% udziału.

Oferta Renault obejmuje wyspecjalizowaną sieć Renault Pro+

Renault Pro+ to sieć centrów obsługi firm – ekspertów wyspecjalizowanych w ofercie produktów i usług przeznaczonych dla użytkowników samochodów dostawczych. Sieć Pro+ działa w Polsce w oparciu o 21 wyspecjalizowanych punktów sprzedaży i serwisu.

* Źródło: Statystyki Europejskiego Rynku Samochodowego (EU28 + Szwajcaria + Norwegia + Islandia) od 1998 do 2016 roku, uwzględniające następujący segment: samochody ciężarowe klasy N1, z wyłączeniem pick-upów.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz