Peugeot wprowadza swój system multimedialny Connect Nav 3D do kolejnych modeli. Jest on już dostępny w Nowym 3008 i Nowym 5008. Teraz trafia także – zależnie od rynku – do modeli 208, 2008 i 508.

Peugeot Connect Nav 3D wyposażony jest w nawigację 3D z usługami TomTom®. Pozwalają one na dostęp on-line do różnego rodzaju serwisów. Dzięki temu rozwiązaniu sprawdzić można informacje o ruchu drogowym, o cenach paliw przy wytyczonej trasie, dostępnych parkingach, warunkach pogodowych, czy dane turystyczne związane z atrakcjami znajdującymi się w pobliżu.

System umożliwia oczywiście interakcję z systemem Mirror Screen.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Peugeot

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Peugeot Connect Nav 3D trafia do modeli 208, 2008 i 508"

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Piotr
Gość

Czy to oznacza, że będzie można zainstalować ten system do 508 np. z 2015 roku?

wpDiscuz