Peugeot Klub Polska przygotował ciekawostkę dla miłośników marki, z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytacji wystawiony został kalendarz klubowiczów na rok 2017.

Zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2017. Jest to 25. już edycja największej imprezy charytatywnej w Polsce. Ma na celu zbiórkę funduszy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia opieki medycznej seniorom. Wśród wielu aukcji wspierających ten szczytny cel, możemy doszukać się przedmiotów związanych z motoryzacją, także francuską. Jeśli są z nami miłośnicy Peugeot o wielkim sercu, to z pewnością zainteresują się ofertą Klubu Peugeot Polska.

Na licytacji wystawiony został ścienny kalendarz klubowy na rok 2017, wykonany w formacie A3. Każdą z jego kart zilustrowano zdjęciami wykonanymi przez zwycięzców konkursu fotograficznego na Peugeot miesiąca. Jest o co walczyć, w końcu każdy z 12 miesięcy roku, może zostać umilony widokiem pięknego zdjęcia samochodu francuskiej marki.

Zapraszamy do licytacji i przekazujemy informację od organizatorów: „Pokażcie, że macie lwie serce”! :-)

Galeria

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Peugeot Klub Polska na WOŚP 2017"

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Darek
Gość

Tak trzymać

wpDiscuz