Największy amatorski turniej tenisowy na świecie, Generali Open Kitzbühel, odbędzie się wprawdzie dopiero na przełomie lipca i sierpnia, ale już dziś anonsujemy fakt, iż partnerem tej imprezy będzie Peugeot. Co więcej – zwycięzca otrzyma w nagrodę samochód Peugeot 208 Roland Garros. Auto będzie oczywiście ubezpieczone przez Generali Versicherung AG.

Generali Open Kitzbühel odbędzie się w tym roku w dniach 29. lipca – 5. sierpnia. Po raz pierwszy partnerem imprezy będzie Peugeot, Platynowy Partner ATP World Tour. Francuska marka od kilku dziesięcioleci wspiera różnego rodzaju imprezy tenisowe, a choć Generali Open Kitzbühel odbędzie się już po raz 73., to do tej pory Peugeot temu turniejowi nie patronował.

Generali Open Kitzbühel odbywa się na nawierzchni z glinki i choć jest turniejem amatorskim, to jego ranga jest bardzo wysoka, a organizacja na prawdziwie profesjonalnym poziomie. Nagrody, oprócz wspomnianego Peugeota 208 Roland Garros, to m.in. wyjazd na finały ATP w Londynie, wakacje w Kitzbühel, uczestnictwo w turnieju ProAM, czy trening z zawodowym tenisistą ATP. I wiele innych.

Turniej tenisowy ATP w Kitzbuehel to wspaniały sposób dla naszej marki, aby być naprawdę blisko naszych klientów. Od dziesięcioleci Peugeot wspiera we Francji tenisa, teraz chcemy pokazać nasze zaangażowanie także w Austrii i w postaci Generali Open Kitzbühel znaleźliśmy idealnego partnera” – twierdzi Marc de Kergariou, dyrektor marketingu Peugeota na obszar Austrii i Szwajcarii.

Więcej o turnieju znajdziecie pod adresem www.generaliopen.com. Powinien tam być także formularz zgłoszeniowy, jeśli ktoś chciałby się wybrać do Austrii nie na narty, a pograć w tenisa.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Peugeot

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz