Już w najbliższą sobotę, 20 maja odbędzie się Piknik Dacii w salonach Renault Adamowscy w Grudziądzu i Starogardzie Gdańskim.

Macie już plany na nadchodzący weekend? Jeśli nie, to zapraszamy do salonów Renault Adamowscy, które odznaczają się legendarną już gościnnością. 20 maja w dwóch lokalizacjach tego dealera: w Grudziądzu oraz Starogardzie Gdańskim odbędzie się Piknik Dacii.

Nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, tak więc zapraszamy całe rodziny. Organizatorzy przewidzieli animacje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami. Będzie można wygrać Dacię Duster oraz mnóstwo gadżetów Disneya.

Oczywiście cała impreza odbędzie się z samochodami w tle. Podczas Pikniku Dacii będzie można odbyć jazdy próbne nowymi modelami marki Dacia oraz Renault. Jeśli w czasie imprezy ktoś zdecyduje się na zakup nowego pojazdu, czeka na niego bonus niespodzianka. Dla głodomorów przygotowano grill, hot-dogi, burgery oraz coś dla miłośników słodkości. Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz