Kontynuujemy temat użytkowych samochodów Citroëna. Jak wiecie, marka sygnowana szewronami jest obecna w Niemczech już od 90 lat. Z tej okazji tamtejszy oddział Citroëna wpadł na pomysł akcji promocyjnej. Co ciekawe dotyczy ona aut dostawczych, a nie samochodów osobowych.

90 lat temu w Kolonii Citroën został wpisany do rejestru spółek i rozpoczął działalność na terenie Niemiec. Pisaliśmy o tym szerzej w połowie lutego. Teraz marka chce z okazji tej rocznicy zrobić coś dla niemieckich klientów biznesowych. Wszystkie lekkie samochody użytkowe Citroëna zamówione w trwającym trzecim kwartale roku otrzymają całkowicie za darmo dodatkowe wyposażenie. Promocja obejmuje następujące modele aut dostawczych: Berlingo Business, Jumpy Profi, Jumpy Business oraz Jumper Profi.

Wyposażenie dodatkowe w cenie zależne jest od modelu.

Dla przykładu – w Berlingo Business, w obu długościach modelu, klient otrzyma pakiet Park, jedną przegrodę przestrzeni ładunkowej w połowie wysokości i z kratką oraz radioodtwarzacz z obsługa plików mp3.

Citroën Jumpy Profi z serii 90 Jahre (90 lat) we wszystkich trzech długościach oferowany jest z czujnikami parkowania, regulacją fotela kierowcy w odcinku lędźwiowym oraz na wysokość, z podłokietnikiem oraz z podwójnym siedzeniem dla pasażerów.

Z kolei Citroën Jumpy Business z tej rocznicowej serii w długościach L2 i L3 otrzyma gratisowo radioodtwarzacz, tylne czujniki parkowania oraz Pakiet Widoczność.

Citroën Jumper Profi, to kolejne z aut dostawczych oferowanych w ramach promocji 90 Jahre. Klient otrzyma zestaw audio z obsługą CD, mp3, Bluetooth® i ekranem dotykowym. Do tego dochodzą seryjnie tylne drzwi o kącie otwarcia 255°, poduszka powietrzna pasażera oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne.

Ceny netto dla poszczególnych modeli startują z poziomów:
– Berlingo Business 90 Jahre – od 17.100 euro
– Jumpy Profi 90 Jahre – od 23.870 euro
– Jumpy Business 90 Jahre – od 26.950 euro
– Jumper Profi 90 Jahre – od 27.550 euro

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Citroën

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz