Termin zgłoszeń do konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION został przedłużony do 31 lipca 2017 r. Do tego czasu uczestnicy mogą nadsyłać swoje projekty wnętrza SUV-a Renault klasy wyższej, następnej generacji Koleosa. Nagrodą główną jest atrakcyjny weekend w Paryżu z osobą towarzyszącą oraz wizyta w Dyrekcji Designu. Projekty można wysyłać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie www.renaultpassion.pl/2017/konkurs.

Konkurs RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION pozwala młodym projektantom zmierzyć się z zadaniem podobnym do tych, jakie stawia się przed najlepszymi przedstawicielami branży car designu. Udział w konkursie może więc okazać się ważnym krokiem w karierze designera. Uczestnicy mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 31 lipca 2017 r.

Zaprojektowanie wnętrza Nowego Renault Koleos to wyjątkowe wyzwanie. Projektant musi wziąć pod uwagę wiele kwestii związanych nie tylko z estetyką, doborem materiałów czy tkanin, lecz także z ergonomią i ogólnym komfortem kierowcy i pasażerów, w tym z oświetleniem, przestrzenią oraz widocznością. Wybierając najlepsze projekty, jury weźmie pod uwagę zgodność z wytycznymi regulaminu, pomysłowość, kompleksowość i jakość projektu (w tym jego formę, różne perspektywy widoku) oraz jego innowacyjność.

Zwycięzcę czeka wizyta w Dyrekcji Designu Renault w Paryżu i możliwość przyjrzenia się, jak pracują projektanci w jednym z największych koncernów samochodowych na świecie. W programie wyjazdu są także kolacje w Atelier Renault i w restauracji na Wieży Eiffla. Oprócz tego Renault Polska zapewnia przelot i zakwaterowanie również dla osoby towarzyszącej. Dodatkowo laureat pierwszego miejsca otrzyma Nowe Renault Koleos na okres dwóch tygodni. Nagrodą za drugie miejsce jest 5.000 zł oraz Nowe Renault Koleos na tydzień, a zdobywca trzeciego miejsca otrzyma 2.000 zł i Nowe Renault Koleos na weekend.

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie odbędzie się podczas prestiżowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home, które będą miały miejsce w dniach 6-8 października br. w PTAK Warsaw Expo

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION"

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Staszek Mar.
Gość

Aż tak mało chętnych mają?

wpDiscuz