Renault Rosja rozszerza zakres współpracy z serwisem Jandeks.Taxi, która rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku w Rosji. Teraz szczególnie korzystne warunki zakupu samochodów Renault Logan będą miały korporacje taksówkowe współpracujące z Jandeks.Taxi w Armenii. Nowy projekt jest udaną kontynuacją współpracy między Renault Rosja i Jandeks.Taxi.

Celem programu jest zwiększenie liczby nowych komfortowych samochodów, jakich oczekują klienci korzystający z serwisu Jandeks.Taxi w Erewaniu i Giumri, drugim co do wielkości mieście Armenii. Dlatego wybrano solidnego, przestronnego sedana Renault Logan w wersji Confort, który jest wyposażone we wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa i elementy do komfortowego podróżowania.

Obsługą finansową przedsięwzięcia zajmuje się ACBA Leasing. Firma już zatwierdziła wnioski złożone przez dwie korporacje taksówkarskie z Erewania. Na początek trafi do nich 25 Renault Loganów, ale do końca roku Renault Rosja planuje przekazać do Armenii 100 takich taksówek. W przyszłości firmy taksówkarskie otrzymają specjalne warunki przy zakupie części zamiennych. Przewiduje się również dostosowanie pojazdów do wykonywanych zadań u oficjalnego dealera Renault w Erewaniu.

Renault Rosja koncentruje się na współpracy z największymi firmami technologicznymi w zakresie innowacyjnych rozwiązań biznesowych. W styczniu 2017 roku Renault Rosja zawarło porozumienie o strategicznym partnerstwie z Jandeks, które umożliwia przetwarzanie płatności w salonie internetowym Renault. W kwietniu producent rozpoczął współpracę z Jandeks.Taxi, co pozwoliło Renault Rosja w celu zwiększyć sprzedaż korporacyjną i wzmocnić wiodącą pozycję na rynku taksówek.

Jandeks.Taxi – serwis założony w 2010 roku w celu wspierania zamówień online taksówek za pośrednictwem aplikacji mobilnych i wersji internetowej. Jandeks.Taxi funkcjonuje w Armenii, Rosji, na Białorusi, Ukrainie, w Gruzji, Kazachstanie i Mołdawii. W sumie usługa wykorzystywana jest przez ponad 200.000 samochodów.

Firma ACBA Leasing została założona w 2003 roku. To pierwsza wyspecjalizowana firma leasingowa w Armenii. Jej udziałowcami są ACBA-CREDIT, Bank Agricole i Credit Agricole Leasing & Factoring. Firma zapewnia finansowanie dla wszystkich branż i ma wiodącą pozycję na rynku leasingu ormiańskiego z udziałem 80%. ACBA Leasing specjalizuje się również w projektach finansowania efektywności energetycznej, która jest realizowana w ramach sub-marki „Zielony Leasing”.

Renault Rosja powstała w 1998 roku i jest jednym z największych producentów samochodów osobowych w Rosji i jednym z największych inwestorów w rosyjskim przemyśle motoryzacyjnym. Obecnie aktywa spółki stanowią dwa zakłady produkcyjne: fabryka w Moskwie, oraz zakład w Togliatti. Rozwinięta sieć dystrybucyjna ze 169 placówkami na terenie całego kraju, umożliwia klientom dostęp do niezmiennie wysokiego poziomu usług. Od chwili wejścia na rosyjski rynek sprzedano w Rosji ponad 1,5 mln pojazdów Renault. Do tego dochodzi szereg aut pod innymi markami, zwłaszcza pod rosyjską marką Łada, a także auta marki Nissan. Renault Rosja zajmuje wiodącą pozycję jeśli chodzi o lokalizację produkcji samochodów osobowych. Obecnie firma aktywnie rozwija eksport samochodów, produkcję części samochodowych i części zamiennych w kraju i za granicą.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Renault Rosja

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz