W weekend 4-5 listopada br. Stadion PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w centrum sportów zimowych. Odwiedzający wystawę SNOW EXPO będą mogli podziwiać nie tylko najnowsze modele sprzętu narciarskiego, ale również sprawdzić atrakcyjne oferty turystyczne i skorzystać z wielu zimowych atrakcji przygotowanych na miejscu.

Renault Polska, które zostało wyłącznym partnerem motoryzacyjnym wydarzenia, zaprezentuje swoją gamę crossoverów Captur, Kadjar, w tym najnowszego członka rodziny – Nowe Renault Koleos oraz Renault Espace. Przy stoisku zostanie zbudowana także mała skocznia igielitowa dla dzieci.
Ponad 1.000 m³ śniegu (ładunek jedenastu TIR-ów) przygotowano do rozegrania konkurencji zimowych. Śnieg wyprodukuje specjalna maszyna na miejscu.

Wystawa SNOW EXPO odbywa się pod hasłem „Nie tylko dla narciarzy”. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach na miejscu, podziwiać najnowsze modele sprzętu narciarskiego, sprawdzić i zamówić atrakcyjne oferty turystyczne oraz sprzęt na sezon 2017/2018, wziąć udział w spotkaniach ze sportowcami, wykładach i prezentacjach, a także obejrzeć pokazy mody oraz pokazowe zawody biathlonowe. Na miejscu przewidziano wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a chętni będą mogli potrenować na symulatorze czy wyruszyć na prawdziwą trasę na nartach biegowych.

Renault zastąpi Autolib w Paryżu

Wyprodukowany na miejscu śnieg posłuży m.in. do budowy trasy na narty biegowe. Równolegle do wystawy SNOW EXPO odbędzie się projekt BIEGÓWKOWY PGE NARODOWY, gdzie będzie można przetestować sprzęt zimowy, odbyć lekcje z instruktorami, a dla dzieci powstanie specjalna zimowa strefa.

Stoisko marki będzie obsługiwane przez RRG Warszawa.

Więcej informacji na www.snowexpo.pl

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Dodaj komentarz

avatar
1024
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subskrybuj  
Powiadom o