Renault zostało Partnerem Motoryzacyjnym festiwalu Warsaw Summer Jazz Days. Gwiazdy światowej sceny jazzowej wystąpią w Warszawie w dniach 6-9 lipca 2017 r. Koncerty będą odbywać się w SOHO Factory, w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25. W ramach partnerstwa artyści będą wożeni samochodami Renault Espace, Talisman oraz Talisman Grandtour.

Początki festiwalu Warsaw Summer Jazz Days sięgają 1992 r. Przez kilkanaście lat istnienia zasłynął on jako wydarzenie, które prezentuje najciekawsze odsłony współczesnego jazzu. W tym roku na festiwalowej scenie wystąpią gwiazdy sceny jazzowej z różnych stron świata, Polskę zaś będą reprezentować laureaci Jazzowego Debiutu Fonograficznego IMIT.

Renault Polska zapewnia komfortowy transport muzykom występującym na festiwalu. Do obsługi festiwalu oddelegowano 6 samochodów Renault. Artyści będą obsługiwani przez flotę samochodów składającą się z modeli Renault Espace, Talisman oraz Talisman Grandtour. Przed budynkiem SOHO Factory goście będą mogli obejrzeć ekspozycję Renault Talisman oraz skorzystać z zaproszenia na jazdy testowe.

RENAULT ESPACE

Renault Espace to duży crossover o płynnej linii i eleganckiej sylwetce. Samochód zapewnia niespotykaną przyjemność z jazdy dzięki swojej zwrotności i zaskakującej wręcz dynamice jak na tak duże auto. Zostało to osiągnięte także dzięki znacznemu obniżeniu masy. W swojej aktualnej edycji Renault Espace zachwyca atrakcyjnym wnętrzem z wiszącą konsolą centralną. Dzięki przestronnej kabinie i pojemnemu bagażnikowi, Renault Espace jest teraz idealnym crossoverem nawet dla 7 osób. Nowe Renault Espace jako pierwsze zostało wyposażone w zaawansowany system Multi-Sense. Technologia Multi-Sense pozwala spersonalizować doznania z jazdy poprzez zmianę charakterystyki pracy pedału przyspieszenia i silnika, układu kierowniczego, czasów zmiany biegów w wersjach z automatyczną skrzynią biegów EDC, parametrów funkcji masażu w przednich fotelach oraz zmianę oświetlenia ambientowego we wnętrzu.

RENAULT TALISMAN

Renault Talisman to samochód wyposażony w najnowsze systemy i technologie. Wyróżnia się wyjątkowymi zaletami jezdnymi i możliwościami personalizacji doznań z jazdy. Samochód również jest wyposażony w technologię Multi-Sense, która umożliwia dostosowanie auta do potrzeb kierowcy w zależności od tego, czy ma on ochotę na bardziej sportową, komfortową czy ekonomiczną jazdę. Samochód charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze, dzięki połączonemu działaniu układu jezdnego 4Control (4 koła skrętne) i elektronicznie sterowanych amortyzatorów, których parametry działania regulowane są za pomocą Multi-Sense. Talisman jest jedynym samochodem w segmencie D wyposażonym w system 4 kół skrętnych 4Control i układ Electronic Damper Control. Do obsługi festiwalu oddelegowano dwie wersje nadwoziowe: elegancki sedan oraz przestronne i komfortowe kombi – Talisman Grandtour.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz