Już za niespełna tydzień do punktów sprzedaży prasy trafi lipcowe wydanie AUTO MOTOR I SPORT. To znaczy, że najwyższy czas zamieścić stronniczy przegląd numeru czerwcowego. Okładka wprawdzie nie zachęca tak, jak to było w przypadku piątego tegorocznego numeru, ale nie zawsze przecież jest Dzień Dziecka wink I nie ma znaczenia, że jest akurat dzisiaj wink

 

AUTO MOTOR I SPORT nr 06 (325) z VI.2018
Wydawca: Motor Presse Polska zależne od Motor-Presse Stuttgart
Stron: 116 (z okładką)
Cena: 9,99 zł
Koszt 1 strony: nieco ponad 8,6 grosza
Warto kupić? Zdecydowanie nie
O jakich interesujących nas markach piszą: Citroën, DS Automobiles, Peugeot
Jakie modele opisano/pokazano/wspomniano: 7 Crossback, 308

 

Zdecydowanie nie ma sensu wydawać niemalże dychy na czerwcowe wydanie AUTO MOTOR I SPORT. Nie licząc materiałów promocyjnych, a więc opłaconych przez importerów, ciężko jest natrafić na cokolwiek o samochodach francuskich w tym wydaniu. Jakieś drobne akcenty pojawiają się dopiero na stronach 82-83 w relacji z gali Best Cars. Na stronach 84-85 z kolei dostrzec można zdjęcie DS 7 Crossbacka, który w tym plebiscycie był główną nagrodą.

Od Wisły do Korczyny – weekend Car Speed Racing pełen sukcesów

W przeglądzie aut ze składanym dachem dostępnych na rynku wtórnym na stronie 98. wspomniano Peugeota 308 CC. Co ciekawe uznano, że jeśli nawet zdarzy się jakiś problem techniczny z tym modelem, to jego usunięcie nie pochłonie fortuny, a wręcz będzie tanie!

I to już naprawdę wszystko, co o naszych ulubionych samochodach napisano w szóstym tegorocznym numerze AUTO MOTOR I SPORT. Kompletnie szkoda kasy!

 

Krzysztof Gregorczyk; grafika: Auto motor i sport

Galeria

Dodaj komentarz

avatar
1024
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subskrybuj  
Powiadom o