W Nowym Renault Captur można się zakochać – dosłownie! Będzie to możliwe 14. października podczas wydarzenia organizowanego przez Renault Polska i portal Sympatia.pl. Uczestnicy wezmą udział w tzw. szybkich randkach, które odbędą się w autach Renault Captur na placu Defilad w Warszawie. Na randkowiczów czeka wiele dodatkowych atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza na stronie znajdzjulie.sympatia.pl/impreza.html

Impreza pod hasłem „Znajdź swoją Julię” została zainspirowana losami Lucasa i Julii z serialu „Captur Inklove”. Teraz również polscy single mają szansę na historię miłosną z autem w tle. W sobotę 14. października 2017 r. w godzinach 13:00-18:00 uczestnicy będą mogli nawiązać nowe znajomości oraz po prostu dobrze się bawić. Wydarzenie poprowadzi Marek Rusinek z RMF MAXXX.

Właściciele DS 4 i Citroënów C4 we Francji mogą wziąć udział w projekcie SCOOP

Na placu Defilad powstaną dwie strefy. W pierwszej z nich, strefie randek, znajdzie się 10 aut Renault Captur. Organizatorzy zadbają, by we wnętrzach samochodów panowała romantyczna atmosfera. W strefie chill, wyposażonej w wygodne leżaki, uczestnicy wydarzenia mogą się zrelaksować. Będzie się tam również można zapisać na jazdy próbne Nowym Renault Captur.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się za pomocą formularza na stronie znajdzjulie.sympatia.pl/impreza.html Uczestnicy nie ponoszą opłat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Najnowsze filmy na naszym kanale:

1
Dodaj komentarz

avatar
1024
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
pawelhks Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pawelhks
Gość
pawelhks

Czy organizator pusci podklad muzyczny? Sugerowany to Sokol feat. Pono & Franek Kimono – W aucie