W Nowym Renault Captur można się zakochać – dosłownie! Będzie to możliwe 14. października podczas wydarzenia organizowanego przez Renault Polska i portal Sympatia.pl. Uczestnicy wezmą udział w tzw. szybkich randkach, które odbędą się w autach Renault Captur na placu Defilad w Warszawie. Na randkowiczów czeka wiele dodatkowych atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza na stronie znajdzjulie.sympatia.pl/impreza.html

Impreza pod hasłem „Znajdź swoją Julię” została zainspirowana losami Lucasa i Julii z serialu „Captur Inklove”. Teraz również polscy single mają szansę na historię miłosną z autem w tle. W sobotę 14. października 2017 r. w godzinach 13:00-18:00 uczestnicy będą mogli nawiązać nowe znajomości oraz po prostu dobrze się bawić. Wydarzenie poprowadzi Marek Rusinek z RMF MAXXX.

Na placu Defilad powstaną dwie strefy. W pierwszej z nich, strefie randek, znajdzie się 10 aut Renault Captur. Organizatorzy zadbają, by we wnętrzach samochodów panowała romantyczna atmosfera. W strefie chill, wyposażonej w wygodne leżaki, uczestnicy wydarzenia mogą się zrelaksować. Będzie się tam również można zapisać na jazdy próbne Nowym Renault Captur.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się za pomocą formularza na stronie znajdzjulie.sympatia.pl/impreza.html Uczestnicy nie ponoszą opłat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Sympatia w Capturze!"

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
pawelhks
Gość

Czy organizator pusci podklad muzyczny? Sugerowany to Sokol feat. Pono & Franek Kimono – W aucie

wpDiscuz