Zapraszamy na VIII Rajd Sudeckiego Klubu Citroena, który odbędzie się w dniach od 9 do 11 czerwca 2017 roku. Sponsorem imprezy został nasz dziennik Francuskie.pl. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji.

W dniach 9-11 czerwca 2017 roku odbędzie się VIII Rajd Sudeckiego Klubu Citroena. Jest to niepowtarzalna okazja, by podziwiać skarby i ciekawostki podziemia wałbrzyskiego. Długość trasy to ok. 50 km i wiedzie malowniczymi drogami Ziemi Dolnośląskiej. Do udziału w Rajdzie zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji francuskiej, a w szczególności użytkowników samochodów marki Citroen wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Wszyscy uczestnicy będą zakwaterowani w Hotelu Geovita w Jugowicach, ul. Gazowa 3. Organizatorem imprezy jest Sudecki Klub Citroena.

Termin rejestracji udziału w rajdzie upływa 10 kwietnia 2016 (chyba, że w późniejszym terminie będą dostępne wolne pokoje).

Samochody biorące udział w imprezie muszą być sprawne technicznie i dopuszczone do ruchu drogowego w Polsce. Uczestnikiem rajdu jest kierowca wraz z załogą, a osoby, które nie biorą udziału w sobotnim rajdzie mają możliwość dowolnego zagospodarowania swojego czasu między godziną 9-18.

Obowiązkowe wyposażenie każdej załogi:

  • Wyposażenie samochodu (trójkąt, gaśnica, kamizelka) – za brak ujemne punkty
  • Koło zapasowe (lub dojazdowe)
  • Dodatkowe wyposażenie (żarówki, lina holownicza, apteczka) – dodatkowe punkty
  • Mapa lub atlas samochodowy (nawigacja GPS)
  • Zegarek
  • Działający licznik przebiegu dziennego (nie dotyczy pojazdów, w których fabrycznie go nie montowano)
  • Chęć dobrej zabawy oraz dobry humor

Każdy uczestnik otrzyma mapkę rajdu i trasy, którą powinien pokonać. W czasie trwania Rajdu uczestnicy będą odpowiadać na pytania turystyczno-krajoznawcze, z historii Citroena oraz z wiedzy o ruchu drogowym. Czas na odbycie trasy jest ograniczony tylko godziną obiadokolacji i ilością pokonanych km., która nie może przekraczać sumy długości poszczególnych odcinków.

Więcej informacji na stronie Sudeckiego Klubu Citroena, pod numerem tel: 694706167 (Andrzej), lub przez e-mail: [email protected]

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz