W wielu fabrykach samochodów wakacje oznaczają tradycyjną przerwę w produkcji. Nie inaczej jest w słowackiej Trnavie, gdzie zaczęła się dwutygodniowa przerwa w produkcji. 

Przerwa w produkcji nie oznacza jednak, że w samej fabryce nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie – trwają tu prace remontowe, konserwatorskie i testy. Wszystko po to, by po wakacjach można było płynnie ruszyć pełną parą z produkcją.

Trnava jest miejscem, gdzie będzie powstawać nowy Citroen C3. Wszystko jest już gotowe do pełnej, seryjnej produkcji. Zmodernizowana linia produkcyjna, odpowiednie zapasy w magazynach, nowe procedury i szkolenia pracowników – wszystko to już czeka. Fabryka będzie miała przerwę do 8. sierpnia.

I właśnie w drugiej połowie roku ruszy tutaj produkcja nowej wersji lubianego Citroena C3. Fabryka w Trnawie wyprodukowała ponad 300 tysięcy samochodów w 2015 roku. Oznacza to zwiększenie produkcji o 19% w stosunku do poprzedniego okresu. Co ciekawe, cykl produkcyjny będzie prawdopodobnie prowadzony całą dobę, z pełną obsadą trzyzmianową.

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz