W najbliższą sobotę i niedzielę, czyli 14 i 15 stycznia w autoryzowanych salonach Renault Auto Spektrum odbędzie się „Weekend nowości”. Będzie to okazja do przetestowania najnowszego Renault Scenic oraz Grand Scenic. Organizatorzy przygotowali niespodzianki nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych.

W najbliższy weekend rozpoczną się dla wielu województw ferie zimowe. Wolny czas można spędzać na różne sposoby, ale my zachęcamy, by miały one związek z francuskimi samochodami :-) i właśnie pojawia się ku temu okazja.

Część naszej redakcji już miała szansę jeździć odmienionym Renault Scenic, ale z pewnością wielu z Was wolałaby zrobić to samodzielnie. 14 i 15 stycznia autoryzowane salony Renault Auto Spektrum w Nowym Sączu, Rzeszowie, Tarnowie i Krakowie dają możliwość odbycia takich jazd testowych. Podczas „Weekendu nowości”, do dyspozycji gości będzie najnowsze Renault Scenic oraz Grand Scenic.

Ponadto zespół ekspertów odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące samochodów oraz działania systemów obecnych na pokładach modeli Renault. Są to m.in. układ Multi-Sense pozwalający na ustawienie różnych trybów jazdy, system czterech kół skrętnych 4Control, kamera Visio System czy system multimedialny R-Link 2.

Gdy rodzice będą odbywać jazdy próbne, najmłodszymi zajmą się hostessy. Organizatorzy przewidzieli także konkursy, w których należy wykazać się znajomością modeli Renault oraz systemów bezpieczeństwa francuskiej marki. Na dzieci czekać będą również słodycze i kolorowanki. Każdy z gości salonów Auto Spektrum otrzyma przydatny upominek, a po wszelkich samochodowych doznaniach, organizatorzy zapraszają na poczęstunek.

Gdzie na „Weekend nowości”?

  • Renault Auto Spektrum w Rzeszowie, przy ul. Armii Krajowej 82
  • Renault Auto Spektrum w Nowym Sączu przy ul. I Brygady 2
  • Renault Auto Spektrum w Tarnowie, przy ul. Ładnej 82b
  • Renault Auto Spektrum w Krakowie, przy al. Powstańców Śląskich 24

Źródło: Renault Auto Spektrum

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz