Zaloguj
Zarejestruj się »
 
48575869 odsłon od września 2004 roku Subskrybuj RSS
   
Wiadomości
Filtr: Ciekawostki, Citroen, Dacia, Felietony, Peugeot, Przegląd Prasy, Renault, Sport, PSA, Wszystkie
Ponad 10.000 Dacii Duster zamówiono w kwietniu we Francji!
05.05.2010 r.

 Dacia szturmem zdobywa Europę Zachodnią! Tylko w kwietniu we Francji złożono ponad 10.000 zamówień na pierwszego rumuńskiego SUV-a korzystającego z rozwiązań Renault i Nissana. Średnio licząc na każdy dzień roboczy przyjmowano ponad 500 zamówień!


 Jak informuje Dacia, wielki sukces kontynuuje we Francji model Sandero. W czwartym miesiącu roku ten model rumuńskiej marki zajął szóste miejsce w rankingu najchętniej wybieranych nad Sekwaną samochodów! Oznacza to około 300-procentowy wzrost sprzedaży Sandero.

 
Udział Dacii w rynku motoryzacyjnym Francji wyniósł po czterech miesiącach br. 3,5%. Tym samym marka awansowała – podobnie, jak Sandero – na szóste miejsce najchętniej kupowanych samochodów w kraju Prezydenta Sarkozy’ego. 
 
 
 
KG



drukuj poleć
Dodaj komentarz

Przepisz kod z obrazka:  


Komentarze
gość dnia 05-05-2010 o godz. 21:04:04

No no!
REWELKA
Pozostałe wiadomości
Citroën DS5 HYbrid4 nowego prezydenta Francji
Tydzień temu poinformowaliśmy Was o tym, że świeżo wybrany prezydent Francji, François Hollande, postanowił wybrać na prezydencką limuzynę hybrydowego Citroëna DS5. Nie wiem, czy nie byliśmy przypadkiem pierwsi w polskim Internecie z tymi informacjami. Dziś kolejne wieści z tym związane.
16.05.2012 r.
6 komentarzy więcej
 
Wkład Nissana w wyniki finansowe Renault za pierwszy kwartał 2012 r.: 230 milionów euro
Nissan ogłosił wyniki finansowe za rok obrotowy 2011/2012, obejmujący okres od 1. kwietnia 2011 r. do 31. marca 2012 r.
16.05.2012 r.
0 komentarzy więcej
 
Stronniczy przegląd prasy: „Auto Świat” nr 20/2012
Dacia Lodgy jest jedynym samochodem pozostającym w kręgu naszych szczególnych zainteresowań, który zagościł na okładce aktualnego „Auto Świata”. Jesteśmy dziwnie przekonani, że to kolejny bestseller rumuńskiej marki, która w ciągu niespełna dekady zrobiła wielki krok w motoryzacyjnym światku. Oferuje samochody proste w budowie, ale niezawodne, wygodne i tanie, a całość okrasza trzyletnią gwarancją – czymś, na co trudno się zdecydować wielu innym europejskim producentom. Również w Polsce przybywa entuzjastycznie nastawionych użytkowników samochodów tej marki, w którą trochę zainwestowała Grupa Renault, a Rumuni tę pomoc przyjęli i teraz robią furorę. W efekcie mają pożądaną na światowych rynkach własną markę i wiele miejsc pracy.
14.05.2012 r.
0 komentarzy więcej
 
Renault pokazał odświeżone Espace
Wielu miłośników marki wyczekuje już całkiem nowego modelu największego minivana w gamie Renault, tymczasem muszą się zadowolić drugim liftingiem czwartej wersji tego popularnego i jakże funkcjonalnego samochodu.
15.05.2012 r.
2 komentarzy więcej
Forum
przejdź
Ankieta
pozostałe
Jaki masz telefon?

Z systemem Android (np. Samsung Galaxy)
Z systemem iOS (Ipone)
Z systemem Symbian (np. Nokia)
Inny
Głosów: 163 | Wyniki