Zaloguj
Zarejestruj się »
 
48616998 odsłon od września 2004 roku Subskrybuj RSS
   
Wiadomości
Filtr: Ciekawostki, Citroen, Dacia, Felietony, Peugeot, Przegląd Prasy, Renault, Sport, PSA, Wszystkie
Robert Kubica na żywo w telewizji TVN
07.07.2010 r.

Już 17. lipca br. widzowie programu Dzień Dobry Wakacje w telewizji TVN będą mogli zobaczyć rozmowę na żywo z Robertem Kubicą. Wywiad z jedynym Polakiem w Formule 1 odbędzie się około godziny 11:00 na Torze Poznań podczas N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW.


N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW to jedno z największych wydarzeń sportów motorowych w Polsce. Po raz pierwszy bolid Formuły 1 przejedzie po torze wyścigowym w Polsce w czasie imprezy otwartej dla szerokiej publiczności. Bolid Renault F1 Team poprowadzi jedyny Polak w Formule 1 – Robert Kubica. Tor wyścigowy w Poznaniu zamieni się na jeden dzień w miasteczko sportów motorowych o powierzchni prawie 50 tys. m².
Drugą część wywiadu telewizja TVN wyemituje w programie Dzień Dobry Wakacje w dniu 24 lipca br.


N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW
Miejsce: Poznań, Tor Poznań
Data: 17. lipca 2010 r.
Godziny: 9.00 – 18.30
www: www.renaultf1teamshow.pl



Źródło: Renault Polska




drukuj poleć
Dodaj komentarz

Przepisz kod z obrazka:  
Pozostałe wiadomości
Katarzyna Glinka ambasadorką Renault
Katarzyna Glinka, znana polska aktorka filmowa i teatralna, została ambasadorką Renault. W ramach współpracy Renault Polska przekazało artystce samochód Grand Scénic w wersji Privilege Energy dCi 130.
17.05.2012 r.
2 komentarzy więcej
 
Prezentacja Peugeota 408 w Rosji
Przedwczoraj podczas specjalnej konferencji prasowej pokazano w Rosji pierwsze produkcyjne modele Peugeota 408, który właśnie debiutuje na tamtejszym rynku. Cena podstawowej wersji tego samochodu w Rosji została skalkulowana na poziomie 549.000 rubli (równowartość 60.829 zł przy obecnym kursie).
17.05.2012 r.
3 komentarzy więcej
 
Stronniczy przegląd prasy: „Motor” nr 20/2012
Wiele różnych aut zagościło tym razem na okładce „Motoru”, a wśród nich aż cztery (choć to „aż” jest chyba przesadą w moim wykonaniu...) pochodzą z koncernu PSA – to dwa Citroëny (C4 i C5) oraz dwa Peugeoty (RCZ i 4008). Faktycznie – na 17 modeli, to niezbyt dużo, poniżej 25%, raptem tyle samo, co z pewnego koncernu o niemieckim rodowodzie, a przecież jest jeszcze cztery kolejne auta marek uznawanych za niemieckie. No ale dobrze, cieszmy się na razie z tego, co mamy i sprawdźmy, w jakim świetle francuskie auta zaprezentowano wewnątrz numeru. Bo przecież nie tylko ilość się liczy, ale i – a może przede wszystkim – jakość publikacji.
16.05.2012 r.
10 komentarzy więcej
 
Citroën DS5 HYbrid4 nowego prezydenta Francji
Tydzień temu poinformowaliśmy Was o tym, że świeżo wybrany prezydent Francji, François Hollande, postanowił wybrać na prezydencką limuzynę hybrydowego Citroëna DS5. Nie wiem, czy nie byliśmy przypadkiem pierwsi w polskim Internecie z tymi informacjami. Dziś kolejne wieści z tym związane.
16.05.2012 r.
6 komentarzy więcej
Forum
przejdź
Ankieta
pozostałe
Jaki masz telefon?

Z systemem Android (np. Samsung Galaxy)
Z systemem iOS (Ipone)
Z systemem Symbian (np. Nokia)
Inny
Głosów: 166 | Wyniki