Nasz dziennik Francuskie.pl został partnerem XI Ogólnopolskiego Zlotu Miłośników Renault Laguna. Impreza odbędzie się w dniach 15-18 czerwca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy!

Kolejny długi weekend zbliża się wielkimi krokami. Mamy więc świetną propozycję na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie francuskich samochodów. W dniach od 15 do 18 czerwca 2017 roku odbędzie się XI Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Laguna.

Impreza będzie miała miejsce w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym Garczyn w okolicach Kościerzyny. Obiekt jest położony bezpośrednio przy jeziorze, a na jego terenie znajduje się kąpielisko wraz z wydzielona plażą i przystanią sprzętu sportowego (można wypożyczyć kajaki, łodzie wiosłowe i rowery wodne). Sposobów na przyjemne spędzenie czasu z pewnością nie zabraknie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Organizatorem imprezy jest internetowy Klub Renault Laguna. Zlot jest okazją do integracji miłośników tego samochodu, wspólnych rozmów oraz wymianę doświadczeń motoryzacyjnych i nie tylko. Atrakcji będzie mnóstwo. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej klubu: www.renaultlaguna.pl lub na profilu na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz