W dniach 16-17 września w Jachrance k. Warszawy odbędzie się Zlot Klubu Cytrynki. Będzie to ważny dzień dla Klubu, ponieważ oprócz samego spotkania, nastąpi również reaktywacja Stowarzyszenia Klubu Cytrynki.

Grupa pomysłowych i oddanych marce Citroen ludzi postanowiła uatrakcyjnić swoją działalność i reaktywować Stowarzyszenie Klubu Cytrynki. Założycielski zlot odbędzie się w dniach 16-17 września w Ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym ZETOM – Jachranka nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest on położony w odległości 35 km od Warszawy.

Klub Cytrynki gromadzi miłośników Citroena z całej Polski. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce w internecie, które łączy posiadaczy, użytkowników i miłośników Citroena z całej Polski. Ludzi, którzy podobnie jak my, uważają, że Citroeny to wyjątkowe samochody. Ponadto Klub jest największą bazą informacji o samochodach spod znaku szewronów w naszym kraju, a z pomocą klubowiczów tej wiedzy nieustannie przybywa. Na stronach Klubu znajdziecie porady oraz informacje dla osób planujących zakup samochodu, opisy modeli oraz wiele przydatnych informacji o częściach, warsztatach i spotkaniach miłośników marki Citroen.

Przed Klubem Cytrynki sporo pracy i zaangażowania. Pomysł na stworzenie stowarzyszenia zrodził się z chęci rozwoju i zaoferowania członkom klubu więcej niż dotychczas. Podczas zlotu w Jachrance powstanie nowy zarząd i zostaną podjęte decyzje odnośnie dalszych losów Klubu oraz integracji zainteresowanych współpracą i opieką nad klubem. Życzymy powodzenia!

Zapraszamy na stronę internetową oraz Fanpage Klubu Cytrynki.

Galeria

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz