Idea Mobilnego Salonu Samochodowego powstała pod koniec zeszłego roku i szybko została przekuta w rzeczywistość. Po dwóch edycjach można śmiało powiedzieć, że było to jak najbardziej słuszne posunięcie co potwierdzają zarówno zadowoleni Klienci jak i suche fakty.

Mobilny Salon Samochodowy to nowoczesna koncepcja, która łączy w sobie zalety tradycyjnego salonu sprzedaży aut z poszanowaniem czasu Klienta, który nie musi fatygować się do salonu, niejednokrotnie na drugi koniec miasta aby zapoznać się z ofertą, odbyć jazdę testową czy też dokonać zakupu samochodu. To wszystko można teraz załatwić wybierając się „na zakupy”.

Zebrane dane po dwóch edycjach Mobilnego Salonu pokazują, że nie pomyliliśmy się w naszych oczekiwaniach. Wystawionych zostało prawie 200 ofert handlowych, przeprowadzono ponad pół setki jazd próbnych a na kilkanaście samochodów podpisano zamówienia. Jednak zadowolenie Klientów z faktu istnienia Mobilnego Salonu jest dla nas najważniejsze – mówi Tomasz Krakowiak, Dyrektor Sprzedaży w firmie Jaszpol.

W rzeczywistości Mobilny Salon Samochodowy nie różni się niczym od regularnego salonu sprzedaży. Jest on wyposażony w niezbędny sprzęt, zapewnia kompleksową obsługę, o którą dbają profesjonalni handlowcy a o miłą atmosferę urocze hostessy. Powierzchnia ponad 150 m2 jest wypełniona ekspozycją wszystkich obecnie dostępnych modeli samochodów Renault – Espace, Kadjar, Talisman, Megane, Captur, Clio oraz premierowy Scenic. Warto zaznaczyć, że większość z tych aut to zupełnie nowe konstrukcje.

Kolejny Mobilny Salon Samochodowy zostanie uruchomiony w CH M 1 w Łodzi przy ul. Brzezińskiej 27/29 w dniach od 11 do 19.02.2017.

 

O Firmie Jaszpol:

JASZPOL Sp. z o.o. to jedna z największych łódzkich firm motoryzacyjnych z 27-letnią tradycją.

Historia Jaszpolu sięga 1989 roku, kiedy powołano do życia czteroosobową agencję, która przejęła prowadzenie serwisu w Polmozbycie przy ulicy Łódzkiej 28 w Zgierzu. Zawarto wtedy umowy z FSO i FSC Lublin. Trzy lata później w listopadzie 1992 r. firma podpisała umowę z Renault, która zaowocowała wzbogaceniem wyposażenia serwisu, przebudową budynku i utworzeniem salonu sprzedaży.

W marcu 1998 roku rozpoczęto budowę drugiego salonu przy ulicy Brukowej 2, gdzie w listopadzie przyjęto pierwszych klientów.

To początek dynamicznego rozwoju firmy : w 2002 roku zostało otwarte Centrum Obsługi Firm, a w czerwcu 2003 roku oddano do użytku najnowocześniejszą w regionie halę napraw blacharsko – lakierniczych.

W kwietniu 2015 roku jedyna łódzka konkurencja została przejęta przez firmą Jaszpol i to posunięcie sprawiło, że obecnie na terenie Łodzi funkcjonują 3 salony pod jednym szyldem.

Podstawową działalnością firmy Jaszpol jest sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych marki Renault i Dacia. Dodatkowo w ramach kompleksowej oferty Jaszpol proponuje wszystkie dodatkowe usługi jak serwis, sprzedaż części, doradztwo finansowe czy sprzedaż ubezpieczeń.

W 2013 roku firma Jaszpol została uhonorowana tytułem Najlepszego Salonu Renault w Polsce pod względem jakości obsługi klienta wg tygodnia „Auto Świat”. Tytuł ten został utrzymany przez 3 lata z rzędu.

W 2016 roku TNS Garage Quality Check 2016 – przeprowadzono badanie najlepszej obsługi klienta w ASO, zwycięzcą zostało Renault Polska a wśród grupy Renault najlepszą obsługą serwisową cieszy się firma Jaszpol.

 

 

źródło: Jaszpol, autoryzowany dealer Renault

Galeria

Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
wpDiscuz