Citroen C3 JCC+ jest modelem wyjątkowym i tylko nieliczni będą mieli możliwość stać się jego właścicielami. Powstanie bowiem tylko 99 egzemplarzy pojazdu. Specjalna wersja C3 trafiła do sprzedaży we Francji.

Citroen C3 w specjalnej wersji JCC+ został zaprezentowany podczas salonu samochodowego w Paryżu. Model jest efektem pracy projektanta mody, Jean-Charlesa de Castelbajaca i łączy jego dwie pasje: sztukę oraz modę. Citroen C3 JCC+ spodoba się klientom, którzy lubią wyróżniać się na drodze ponieważ samochód został oryginalnie wykończony. Elegancka czerń łączy się z kolorowymi akcentami, a każda z barw ma tutaj swoje znaczenie. Czerwona, która oznacza pasję, ozdobiła dach oraz tapicerkę foteli. Niebieski, symbolizujący nadzieję podkreślił zderzaki Airbump, lampy przeciwmgielne i deskę rozdzielczą. Z kolei żółty, odpowiedzialny za blask, rozjaśnił lusterka boczne, kierownicę, dźwignię zmiany biegów i dywanik po stronie kierowcy. Samochód otrzymał także w zestaw 17-calowych felg aluminiowych oraz znaczek JCC+ na nadwoziu.

Model powstał na bazie najwyższej wersji wyposażeniowej Shine i otrzymał dodatkowe wyposażenie takie jak: system awaryjnego hamowania, system monitorujący zmęczenie kierowcy, elektrochromatyczne lusterko wsteczne, ConnectedCAM, nawigację, system monitorowania martwego pola i kamerkę cofania.

Pod maską znajduje się 110-konna jednostka benzynowa PureTech połączona z automatyczną skrzynią biegów EAT6. Cena modelu we Francji wynosi 22.950 euro, czyli o 2.500 euro więcej niż wersji Shine. Citroen C3 JCC+ jest dostępny we Francji w limitowanej edycji zaledwie 99 egzemplarzy. Samochód można zamawiać online.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
 
  Subskrybuj  
Powiadom o