Nowy Citroen C3 i C4 Cactus. Promocje grudzień 2018 i wyprzedaż

2 3

polecmy

Trwa wyprzedaż w salonach Citroena. Nowy Citroen C3 i nowy Citroen C4 Cactus oferowane są przez salony ze sporą zniżką. To dobry moment na rozważenie zakupu nowego auta. 

Citroen C3 – wyprzedaż

Nowy Citroen C3 jest oferowany z bonusem 5.000 złotych. Do tego Citroen oferuje atrakcyjne sposoby finansowania zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm, leasing od 101% na samochody osobowe i dostawcze, leasing Simply Drive, leasing EBR, pożyczkę Komfort, pożyczkę 50/50 oraz pożyczkę Simply Drive.

Nowy Citroen C3 został zaprezentowany w 2016 roku. Jest to samochód segmentu B. Wśród konkurentów wyróżnia się przede wszystkim wyglądem i nowoczesnym, wyjątkowo wygodnym wnętrzem.

Citroen C4 Cactus – wyprzedaż

Nowy Citroen C4 Cactus oferowany jest z bonusem 2.500 złotych dla wersji Live, natomiast promocja dla pozostałych wersji to 4.000 złotych. Podobnie jak w przypadku mniejszego modelu, można uzyskać leasing na korzystnych warunkach, pożyczkę Komfort i pożyczkę 50/50 oraz Simply Drive.
Aktualna generacja Citroena C4 Cactus została zaprezentowany w 2017 roku. Jest to nieduży samochód klasy kompaktowej. Citroen zastosował w nim szereg rozwiązań, które wpływają na komfort jazdy, w tym zawieszenie czy fotele nowe generacji. To prawdopodobnie najbardziej komfortowe auto tej klasy na rynku.
https://www.youtube.com/watch?v=bX5DcHS0pz0

Silniki PureTech

Zarówno Citroen C3 jak i Citroen C4 Cactus można wyposażyć w nowoczesne i niezawodne silniki 1.2 PureTech. Szczególnie polecane są wersje 1.2 110 i 1.2 130 KM. To bardzo oszczędne rozwiązanie, oferujące przy czym bardzo

Dodatkowo Citroen proponuje promocyjną stawkę pakietowego ubezpieczenia komunikacyjnego za 2,99%.

źródło: Citroen

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj
Może ci się spodobać również

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
Tommo66potraff Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
potraff
Gość
potraff

Artykuł z błędami, z literówkami. A co mi tam będę złośliwy. Ostatnio takie błędy w Auto-Świecie czytałem.

Tommo66
Gość
Tommo66

Nazywajmy rzecz po imieniu: artykuł jest zredagowany wyjątkowo niechlujnie. Brak szacunku dla czytelników bije po oczach niestety.