Od czasu do czasu, każdemu pojazdowi przyda się mycie i jeśli nie robiliśmy tego od dłuższego czasu, może to stanowić pewien problem. Oto sposób, który poradzi sobie z najbardziej uporczywym brudem, nie oszczędzi nawet… samochodu. Zobaczcie, co myjka ciśnieniowa zrobiła z Peugeotem 206.

Aby samochód prezentował się jak należy, od czasu do czasu konieczna jest wizyta na myjni. Oczywiście możemy również sami doprowadzić pojazd do porządku w wolne sobotnie popołudnie. Trzeba jednak pamiętać, że woda oprócz czyszczącej, ma również niszczycielską siłę. Z nieznanych nam przyczyn, ktoś postanowił sprawdzić, co przemysłowa myjka ciśnieniowa zrobi z biednym Peugeotem 206. Widocznego na filmie sprzętu nie zalecamy do traktowania własnego samochodu.

Do okrutnego testu wykorzystano ekwipunek pod ciśnieniem 3000 bar. 206-tka nie miała najmniejszych szans. Pękły szyby, opony, zniszczone zostały nawet elementy karoserii.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

5
Dodaj komentarz

avatar
 
5 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
PiotrJanuszbartekpOlaMarek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

I dlatego właśnie: częste mycie skraca życie :D :D :D

Ola
Gość
Ola

Z VW Golf napewno by tak nie zrobiła bo to przecież niemieckie dobre a francuskie be…. słabe i liche.. ha, ha, ha

bartekp
Gość
bartekp

Sam myjka ciśnieniowa skierowana równolegle do blachy zerwałem nazwę auta i listwę boczna naderwałem:) na szczęście nie było problemu na serwisie i wymienili na gwarancji:)

Janusz
Gość
Janusz

3000 barów to nie wytrzyma żaden samochód. Najczęściej jest 160-180.

Piotr
Gość
Piotr

Co za beznadziejny artykuł. Wiadomo że pewne firmy używają wody pod dużym ciśnieniem do cięcia blach dużo grubszych niż samochodowe. A po drugie kto przy zdrowych zmysłach umył by swoje auto myjką pokazaną w filmie do artykułu?