W listopadowy weekend Dacia Klub Polska zorganizowała wyprawę w Bieszczady. Dustery w wersji 4×2 i 4×4 pokonały trasę objazdową przez asfalt szuter, a także lekki off-road w Natura Park Bieszczady.

10 i 11 listopada członkowie Dacia Klub Polska wybrali się w Bieszczady. Plan był prosty – jazda Dusterami w różnych warunkach nawierzchni, wycieczki piesze oraz zwiedzanie. Pogoda dopisała, samochody zarówno w wersji 4×4, jak i 4×2 również nie zawiodły swoich właścicieli.

W pierwszy dzień Dustery pokonały prawie 170 km malowniczą trasą objazdową biegnącą z Natura Park przez Balów, Czarną Górę, Polańczyk, Lutowiska i Wetlinę. Oprócz jazdy samochodem uczestnicy imprezy spacerowali górskimi szlakami przez Tyskową, Przełęcz Hyrcza, Korbanię i do wodospadu Czarci Młyn.

W niedzielę Dustery zakosztowały trochę off-roadu na kilku trasach w Natura Park Bieszczady, m.in. przez przełęcz Hyrczą. Był to lekki teren, aczkolwiek udało się ubrudzić auta. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z wyprawy. Zazdrościmy widoków.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
1024
 
  Subskrybuj  
Powiadom o