Dacia uruchomiła internetową sprzedaż w Wielkiej Brytanii. Odwiedzając stronę Dacia Buy Online klienci mogą zamówić nowego Dustera za pomocą kilku kliknięć, bez wychodzenia domu.

Internet jest przydatny w zdobywaniu wiedzy, rozrywce i kontaktach z bliskimi. Jest również doskonałym miejscem na zrobienie zakupów z każdego miejsca, w którym się właśnie znajdujemy i z każdego urządzenia z dostępem do sieci. Bez wychodzenia z domu kupimy również samochód. Brytyjski oddział Dacii uruchomił sprzedaż internetową wszystkich swoich modeli za pośrednictwem platformy Dacia Buy Online.

Wystarczy kilka kliknięć, by wybrać model, budżet i rodzaj płatności. Istnieje również możliwość skorzystania z pakietów finansowania, serwisowania oraz pakietów gwarancyjnych.

Dacia Buy Online jest połączona z siecią dealerów Dacii w Wielkiej Brytanii. Po złożeniu internetowego zamówienia, nowy samochód w ciągu dwóch tygodni ma być gotowy do odbioru w salonie. W razie potrzeby, model zostanie dostarczony pod drzwi domu klienta.

„Dzięki nowej platformie Dacia Buy Online, nasi klienci mogą znaleźć dodatkowe 150 milionów dealerów Dacii pod swoimi palcami” – powiedziała szefowa brytyjskiego oddziału firmy, Louise O’Sullivan.

„Niezależnie od tego, czy surfujesz na kanapie, w autobusie, czy podczas przechadzki – ułatwiamy kupowanie samochodu. Możesz zamówić dzisiaj Dacię i odebrać na podjeździe swojego domu w ciągu dwóch tygodni”.

Przed uruchomieniem oferty, rumuńska marka zleciła badanie zwyczajów Brytyjczyków związanych z zakupem samochodu. Okazało się, że ​​coraz więcej osób jest skłonnych kupić samochód online, niż przed laty i nie przeszkadza im, że nie odbędą jazdy próbnej.

Prawie połowa Brytyjczyków (48%) byłaby gotowa kupić samochód przez internet, gdyby oznaczało to, że mogą uzyskać dobry stosunek jakości do ceny, a 47% rozważa zakup samochodu online dla wygody. 10 lat temu taką decyzję rozważałoby tylko 15% brytyjskich klientów.

Źródło: Dacia UK

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

2
Dodaj komentarz

avatar
 
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
KacperSławomir Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sławomir
Gość
Sławomir

„nasi klienci mogą znaleźć dodatkowe 150 milionów dealerów Dacii :-) Wow !!!

Kacper
Gość
Kacper

Dwa tygodnie i do odbioru…..A tu po pół roku oczekiwania….Tfu.