Dacia najczęściej polecaną marką w Wielkiej Brytanii

0 0

polecmy

Dacia jest najczęściej polecaną marką samochodów w Wielkiej Brytanii. Rumuński producent pokonał 34 konkurentów z branży motoryzacyjnej.

Rumuński producent cieszy się coraz większym uznaniem wśród klientów w Wielkiej Brytanii. W najnowszym rankingu opracowanym przez YouGov, Dacia została wybrana przez klientów najczęściej polecaną marką samochodów. Producent zdobył punktację 67,4 i pokonał 34 innych producentów. Dacia zajęła również miejsce dziewiąte w zestawieniu marek ze wszystkich sektorów.

Ranking obejmuje listę 10 marek, które otrzymują największe poparcie klientów. Powstał na podstawie odpowiedzi ankietowanych, składających się z obecnych lub byłych klientów marki. Każdy, kto brał udział w badaniu musiał odpowiedzieć na pytanie: czy możesz polecić znajomemu lub współpracownikowi markę pojazdu, którym jeździsz?

„W Dacii chodzi o społeczność, więc wspaniale jest widzieć, że tak wielu naszych klientów poleciłoby nasze samochody znajomym i współpracownikom. Słuchając klientów i zachowując prostą gamę, nasze samochody okazują się być wartościowym rozwiązaniem dla nabywców w Wielkiej Brytanii. Nie tylko klienci myślą w ten sposób. Jesteśmy rozpoznawani szerzej w branży, dzięki nowemu Dusterowi, który zebrał kilka nowych nagród” – skomentowała wyniki rankingu, Louise O’Sullivan, szefowa brytyjskiego oddziału marki Dacia.

Od premiery marki w Wielkiej Brytanii w 2013 roku, z salonów dealerskich zniknęło 140 000 samochodów z ponad 5 mln Dacii, które sprzedano na całym świecie. Dacia nadal jest popularna wśród swoich właścicieli i regularnie jest uznawana za jedną z najlepszych marek samochodów zarówno pod względem zadowolenia klientów, niezawodności i przystępnej ceny.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj
Może ci się spodobać również

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o