Wielu klientów nie może się doczekać, aż nowy DS 3 Crossback pojawi się w salonach sprzedaży, ale zanim to nastąpi, francuska marka DS Automobiles proponuje nowe doświadczenie w zakupie samochodu. Crossover jest dostępny w sprzedaży online.

Elegancki miejski crossover DS 3 Crossback zadebiutował podczas salonu samochodowego w Paryżu jesienią ubiegłego roku. Zaraz po premierze, marka DS Automobiles rozpoczęła przyjmowanie zamówień na premierową edycję „La Premiere” modelu. Teraz klienci mogą zamawiać pojazd również przez internet. 10 stycznia na francuskiej stronie producenta, pojawiła się możliwość zamówienia pojazdu bez konieczności odwiedzania dealera, z kanapy w salonie lub zza biurka w pracy, wyłącznie za pomocą kilku kliknięć.

Zamówiony pojazd można odebrać w jednym z salonów DS Automobiles, dostępna jest również opcja dostawy pod drzwi własnego domu, aby nie fatygować klienta. „Oferujemy nową usługę zamówień w 100% online, aby klient mógł skonfigurować oraz wybrać sposób dostawy swojego nowego DS z własnej sofy” – wyjaśnia Sébastien Vandelle, dyrektor DS France. DS Automobiles oczywiście nie rezygnuje z tradycyjnego sposobu zamawiania, dedykowanych salonów i sprzedawców, którzy służą cenną radą. Każdy pojazd, jaki zostanie skonfigurowany przez klienta oraz jego kolor i wersję wyposażeniową można oglądać w salonach DS w świecie wirtualnych za pomocą technologii DS Virtual Vision. Premierową edycję DS 3 Crossback można zamawiać do 30 kwietnia 2019 roku.

Źródło: DS Automobiles

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

Dodaj komentarz

avatar
 
  Subskrybuj  
Powiadom o