Luksusowy DS7 Crossback trafia na kolejny rynek

1 0

polecmy

DS7 Crossback to luksusowy SUV, który pojawił się niedawno w ofercie marki DS, trafia na kolejny rynek. Firma kontynuuje ekspansje na świecie a szczególnie istotny jest dla niej wschód. Nowy DS7 jest zaprojektowany z niezwykłych przepychem a bardzo dużo wysiłku włożono w spójny, artystyczny i awangardowy projekt samochodu. Dlatego marka liczy na bogatych klientów, którym zbudziły się standardowe niemieckie pudełka klasy premium.

Już w przyszłym roku DS7 Crossback tafi między innymi do Malezji. Będzie go importować firma Naza Euro Motors, która jest oficjalnym przedstawicielem DS na ten kraj. Do tej pory bardzo silną pozycję w Malezji miały raczej marki japońskie, ale Francuzi są tam również obecni. Najchętniej wybieraną francuską marką w Malezji jest Peugeot. Renault notuje na razie niewielką sprzedaż, kilkaset sztuk rocznie. Wśród marek luksusowych w Malezji bardzo mocno obecny jest Mercedes.

Rynek malezyjski to około 30-40 tysięcy samochodów miesięcznie. Jednak z uwagi na cła i wysokie koszty transportu, auta z Europy są tu zdecydowanie mniej popularne.

DS7 zadebiutuje w Malezji w 2019 roku. Jednak już teraz można go oglądać na targach Kuala Lumpur International Motor Show. SUV będzie wystawiany do 2. grudnia. Jeśli jesteście w stolicy Malezji, warto wybrać się na tą imprezę by zobaczyć, jak wygląda motoryzacja w Azji.

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj
Może ci się spodobać również

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Taaaa Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Taaaa
Gość
Taaaa

„Z go#na bata nie ukrecisz” … tak jest w przypadku DS7. Zeby byc premium trzeba, oprocz dobrego wnetrza, posiadac technologie (silniki, naped etc). 1.6THP to mozna do kosiarki, jego trwalosc jest rownie dluga.