Podczas swojej pierwszej oficjalnej wizyty w Chinach na początku 2018 r. prezydent Republiki Francuskiej, Emmanuel Macron, miał przyjemność ponownie skorzystać z DS 7 Crossback, modelu użytego kilka miesięcy temu (14 maja 2017 r.) na Champs-Elysées, podczas podróży związanej z objęciem urzędu prezydenckiego.

10 stycznia rano firma DS Automobiles w Chinach reprezentowana przez Oliviera Morneta, dyrektora generalnego Changan PSA Automobiles Co., Ltd. (CAPSA), z dumą zaprezentowała po raz kolejny najnowszą model marki prezydentowi Republiki Francuskiej. To oczywiście SUV DS 7 Crossback. Oczekiwany na wielu rynkach, także w Polsce. Emmanuel Macron z dumą pozował przy oddanym do jego dyspozycji samochodzie.

DS 7 Crossback rozpoczyna drugą erę DS Automobiles. Erę nowej generacji globalnych, wyrafinowanych i zaawansowanych technologicznie modeli, z ambicją bycia uosobieniem francuskiego know-how.

DS 7 Crossback jest obecnie produkowany w Europie i w Chinach. Samochód zostanie wprowadzony na rynek w Państwie Środka w kwietniu 2018 roku podczas Salonu Samochodowym w Pekinie.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: DS Automobiles

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

16
Dodaj komentarz

avatar
1024
 
5 Wątki komentarzy
11 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
9 Autorzy komentarzy
Bee!saj78pawelhksJarekUfff... Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

Jak mnie ten fircyk działa na nerwy

sojer
Gość
sojer

Pamiętamy – bez dachu w deszczu. To świecka tradycja: Chirac w 607, Sarcozy w C6, Hollande w DS4. Zeman (Czechy) jeździ natomiast Superbem. Premier Pawlak próbował też zaszczepić ten patriotyczny motyw używając przez chwilę Poloneza (chociaż tylko po Warszawie dla mediów, a w trasę przesiadali się do Volvo 760).

W Rzymie w 2017 roku na rocznicę traktatów gospodarze przywieźli Macrona w Maserati Quattroporte, a premier Szydło w… VW Passat.

Ufff...
Gość
Ufff...

Dobrze, że nie wziął ze sobą żony do tego zdjęcia.

Makaron
Gość
Makaron

Ooo nieeeee weźcie go stąd