Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Maj 2019

Wielka Parada Zabytkowych Citroenów – 18 maja – Warszawa

18 maja
Warszawa Polska + Google Map

Parada, defilada, korowód, orszak… 100 samochodów, każdy piękny, wyjątkowy, niecodzienny i do tego 100 kierowców (również pięknych i wyjątkowych). Możesz być jednym z nich! Zgłoś swój samochód do udziału w Wielkiej Paradzie Zabytkowych Citroenów. Czekamy na modele historyczne i te tylko trochę nowsze. Zapisy kończymy na modelach, których produkcja rozpoczęła się przed 1980 rokiem.

Dowiedz się więcej »

Francuzi w natarciu na Wałcz 2019

19 maja
Kaufland Wałcz, ul. Budowlanych 3
Wałcz, 78-600 Polska
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników francuskiej motoryzacji na imprezę pod hasłem: "Francuzi w natarciu na Wałcz 2019", która odbędzie się w dniu 19 maja 2019 roku w Wałczu. Plan imprezy wygląda następująco: 10:00 zbiórka pod Kauflandem, o 10:30 wyjazd kolumną do miejsca docelowego w Zdbicach.  

Dowiedz się więcej »

X Rajd Sudeckiego Klubu Citroena

31 maja - 2 czerwca
Śnieżka Polska + Google Map

W dniach od 31 maja do 2 czerwca odbędzie się X Rajd Sudeckiego Klubu Citroena. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy będzie Śnieżka „królowa Sudetów”. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli i miłośników marki Citroen!

Dowiedz się więcej »

Czerwiec 2019

VI Ogólnopolski Zlot Miłośników Renaut Scenic

14 czerwca - 16 czerwca
O.W. Kasia w Sielpia, ul. Spółdzielcza 23
Sielpia, Końskie 26-200 Polska
+ Google Map

W dniach 14-16 czerwca 2019 roku w O.W. Kasia w Sielpia odbędzie się VI Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Scenic organizowany przez www.scenic-forum.pl. Serdecznie zapraszamy! To święto użytkowników, miłośników i pasjonatów Renault Scenic co roku gromadzi coraz większą rzeszę uczestników i ich rodzin. Każdy rok wyróżnia się czymś innym, w tym będzie rekordowa liczba dzieci poniżej 1 roku życia :)

Dowiedz się więcej »

X Ogólnopolski Zlot Użytkowników Renault Espace i Avantime.

20 czerwca - 23 czerwca
Ośrodek Wypoczynkowy Kasia, ul. Spółdzielcza 23
Sielpia Wielka, 26-200 Końskie
+ Google Map
IX Ogólnopolski Zlot Użytkowników Renault Espace i Avantime

Zarząd Klubu Renault Espace oraz Administracja Forum Użytkowników Renault Espace i Avantime zapraszają na X Ogólnopolski Zlot Użytkowników Renault Espace i Avantime. Tegoroczny zlot odbędzie się w dniach 20-23 czerwca w Ośrodku Wczasowym "Kasia" w Sielpi w woj. świętokrzyskim. Będzie to X jubileuszowy zlot oraz 5-lecie Klubu. To kolejna możliwość spotkania się ze starymi znajomymi, poznanie nowych osób, wymianę doświadczeń oraz spostrzeżeń związanych z użytkowaniem naszych "kosmicznych" pojazdów. Nie zapominajmy o zabawie i integracji między użytkownikami. Jak co roku szykujemy wiele atrakcji nie tylko dla kierowców i "kierowniczek",…

Dowiedz się więcej »

Ogólnopolski Zlot miłośników Citroena C4 Picasso i C4 Grand Picasso

22 czerwca - 23 czerwca
Osada Popowo, Popowo 40 C
Lipno, 87-600
+ Google Map

W dniach 22-23 czerwca w Popowie w okolicach Lipna odbędzie się Ogólnopolski Zlot miłośników Citroena C4 Picasso i C4 Grand Picasso. Serdecznie zapraszamy! Zlot odbędzie się w Osadzie Popowo, w okolicach Lipna. Na miejscu dostępne są noclegi, apartamenty, można również rozłożyć namiot lub wjechać z przyczepą kempingową. Organizatorem zlotu jest Citroen C4 Picasso/Grand Picasso Grupa Polska. Zapraszamy wszystkich właścicieli i miłośników tych samochodów wraz z dziećmi, mile widziane są również zwierzęta.

Dowiedz się więcej »

Ogólnopolski Zlot Miłośników Citroena – Szreniawa 2019

27 czerwca - 1 lipca
Komorniki, Dworcowa 5
Komorniki, 62-052 Polska
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski Zlot Miłośników Citroena, który odbędzie się w Szreniawie w dniach od 27 do 30 czerwca 2019 roku. Będzie to impreza dla właścicieli i fanów wszystkich Citroenów: historycznych, zabytkowych, oldtimerów, youngtimerów i współczesnych - nie ma ograniczeń. Organizatorami wydarzenia są Citroen Oldtimer Club Polska i Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Zapisy są możliwe tutaj.

Dowiedz się więcej »

4 Zlot 206Team Sulejów 2019

28 czerwca - 30 czerwca
Ośrodek Wypoczynkowy Anpol Sulejów, 97-330 Polska + Google Map

Serdecznie zapraszamy właścicieli Peugeot 206, a także innych samochodów na 4 Zlot 206Team, który odbędzie się w Sulejowie w dniach 28-30 czerwca 2019 roku. Na uczestników czeka mnóstwo konkursów, zabaw, ciekawych rozmów oraz biesiadowanie do białego rana.

Dowiedz się więcej »

Lipiec 2019

Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych w Tucholi

12 lipca - 14 lipca
Tuchola kujawsko-pomorskie Polska + Google Map

W dniach o 12 do 14 lipca 2019 roku odbędzie się Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych w Tucholi. Nie zabraknie pięknych, odrestaurowanych pojazdów oraz licznych atrakcji. Impreza zostanie zakończona tradycyjną, niezależną wystawą. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej »
+ Export Events