Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Czerwiec 2019

X Ogólnopolski Zlot Użytkowników Renault Espace i Avantime.

20 czerwca - 23 czerwca
Ośrodek Wypoczynkowy Kasia, ul. Spółdzielcza 23
Sielpia Wielka, 26-200 Końskie
+ Google Map
IX Ogólnopolski Zlot Użytkowników Renault Espace i Avantime

Zarząd Klubu Renault Espace oraz Administracja Forum Użytkowników Renault Espace i Avantime zapraszają na X Ogólnopolski Zlot Użytkowników Renault Espace i Avantime. Tegoroczny zlot odbędzie się w dniach 20-23 czerwca w Ośrodku Wczasowym "Kasia" w Sielpi w woj. świętokrzyskim. Będzie to X jubileuszowy zlot oraz 5-lecie Klubu. To kolejna możliwość spotkania się ze starymi znajomymi, poznanie nowych osób, wymianę doświadczeń oraz spostrzeżeń związanych z użytkowaniem naszych "kosmicznych" pojazdów. Nie zapominajmy o zabawie i integracji między użytkownikami. Jak co roku szykujemy wiele atrakcji nie tylko dla kierowców i "kierowniczek",…

Dowiedz się więcej »

Zlot Miłośników Citroena na 100-lecie marki – COCP 2019

27 czerwca - 1 lipca
Komorniki, Dworcowa 5
Komorniki, 62-052 Polska
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy na Zlot Miłośników Citroena, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 1 lipca 2019 rok. Będzie to impreza dla właścicieli i fanów wszystkich Citroenów: historycznych, zabytkowych, oldtimerów, youngtimerów i współczesnych - nie ma ograniczeń. Organizatorami wydarzenia są Citroen Oldtimer Club Polska i Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Więcej szczegółów wkrótce.

Dowiedz się więcej »

Lipiec 2019

Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych w Tucholi

12 lipca - 14 lipca
Tuchola kujawsko-pomorskie Polska + Google Map

W dniach o 12 do 14 lipca 2019 roku odbędzie się Piknik Rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych w Tucholi. Nie zabraknie pięknych, odrestaurowanych pojazdów oraz licznych atrakcji. Impreza zostanie zakończona tradycyjną, niezależną wystawą. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej »

XVIII Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Tucholi

14 lipca
Tuchola kujawsko-pomorskie Polska + Google Map

14 lipca 2019 roku w Tucholi odbędzie się XVIII Wystawa Pojazdów Zabytkowych. Pojawią się samochody różnych marek i pochodzące różnych epok. Miłośnicy klasycznej motoryzacji na pewno znajdą tam coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej »

100 lat Citroena – Rajd Stulecia we Francji

19 lipca - 21 lipca
La Ferté-Vidame normandie Francja + Google Map

Przed nami wyjątkowe wydarzenie dla miłośników Citroena. Z okazji 100 urodzin planowany jest Rajd Stulecia, który odbędzie się od 19 do 21 lipca 2019 roku w Normandii. Organizatorzy spodziewają się największego zgromadzenia samochodów marki Citroen oraz entuzjastów w historii.

Dowiedz się więcej »

Sierpień 2019

Zlot francuskiej motoryzacji i 15 urodziny Francuskie.pl

31 sierpnia
Warszawa Polska + Google Map

31 sierpnia 2019 roku w Warszawie odbędzie się niezwykła impreza związana z francuską motoryzacją, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Będzie to połączenie zlotu z wydarzeniem, które nie miało jeszcze miejsca w Polsce. Szczegóły już wkrótce.

Dowiedz się więcej »

Styczeń 2020

Automotor Sport International – Birmingham 2020

2020-01-09 - 2020-01-12
Birmingham

W dniach od 9 do 12 stycznia 2020 roku w Birmingham, odbędzie się Automotor Sport International. Impreza jest przeznaczona dla miłośników sportów motorowych. Na wystawie będzie można podziwiać zarówno nowe, jak klasyczne modele o sporym zasobie KM. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej »
+ Export Events