Jak zdać egzamin na prawo jazdy? Citroen pomaga przyszłym kierowcom

2 0

polecmy

Jak zdać trudny i wymagający egzamin na prawo jazdy? Nowe zasady, zmieniające się przepisy, ciągłe pomysły na „ulepszanie” testów to zmora dla wielu osób, które pragną zasiąść za kierownicą wymarzonych czterech kółek. Citroen postanowił pomóc przyszłym kierowcom i opublikował zestaw porad, związanych z egzaminami.

1. Nabierz pewności siebie i upewnij się, że masz za sobą wystarczająco dużo lekcji oraz jazd testowych.
2. Nie spiesz się z procesem nauki. Kieruj się wskazówkami instruktora, który podpowie Ci, kiedy będziesz gotowy do egzaminu. Nie bój się pytać.
3. Wybierz miasto, w którym chcesz wziąć udział w egzaminie. Nie musisz tego robić w dużym, wojewódzkim ośrodku. Wiele mniejszych miast też umożliwia zdanie egzaminu. Można to zrobić przez internet.
4. Wybierz dobrą porę na lekcje, aby upewnić się, że potrafisz jeździć nawet w gęstym ruchu. Lekcja w każdą niedzielę rano może nie stanowić wyzwania dla kierowcy w ruchu drogowym, który ma zdawać egzamin w poniedziałkowy poranek.
5. Dokładnie ustaw lusterka i nabierz zwyczaju obserwacji terenu wokół samochodu. Na początku wydaje się to trudne, ale później będzie Twoim naturalnym odruchem.
6. Technologia w samochodzie jest po to by ułatwiać życie. Nie obawiaj się z niej korzystać także na egzaminie.
7. Przygotuj się, aby poprosić egzaminatora o powtórzenie instrukcji jeśli czegoś nie słyszałeś lub nie pamiętasz. To nie jest test na pamiętanie poleceń.

A po zdanym egzaminie można jeździć jak ta pani… ;-)

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj
Może ci się spodobać również

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
Tommo66Martyna Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Te ich ulepszenia to tak działają, ze młodzi ludzie coraz czesciej kupują prawka, chociażby te z clubcardu. Moje dziecko mi też takie przyniosło i nawet się nie zorientowałam, ze to wyrób kolekcjonerski!!!

Tommo66
Gość
Tommo66

Scena z zakonnicą kapitalna. Nawet skodzianka nie dała rady… :) A jakie bezdroża pokonuje, niech się Duster schowa.
Lubię te filmy z żandarmem, tam zawsze pokazują masę samochodów z lat 60-tych i 70-tych, w większości francuskich rzecz jasna.