Pojemność bagażnika, ty jesteś jak zdrowie, ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto wykorzysta Cię po brzegi… Pamiętacie czasy gdy po Polsce jeździły maluchy i duże fiaty? Malucha pakowało się pod sufit, wykorzystując każdy dostępny centymetr przestrzeni. Bo bagażnik był… niewielki. Obładowane, przeładowane, załadowane do granic możliwości auta jeździły po miastach, podróżowały po kraju i co ciekawe, mieściły niekiedy całe rodziny.

Czasy się zmieniły, samochody urosły ale na świecie nadal są miejsca, gdzie do samochodów pakuje się tyle, ile można. A może nawet trochę więcej. Tak jest między innymi w Indiach, egzotycznej dla nas krainie, w której auto służy do wszystkiego. Tak robi Hareesh R lyer, wykładowca Marian Engineering College, który od 2015 roku jeździ nowym Renault Kwid. Niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych, co przewozi swoim autem.

Używałem mojego Kwida do przewożenia wszystkich rzeczy do nowego domu, włącznie z meblami. Pakuję do niego wszystko, co się da. W ten sposób oszczędzam czas i pieniądze„.

I jak widać ze zdjęcia, pan Hareesh wykorzystuje możliwości Kwida to granic możliwości. A Wy co przewoziliście swoimi autami? Czekamy na Wasze komentarze i wspomnienia.

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

4
Dodaj komentarz

avatar
1024
 
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
RumcajsAdamKuweta Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kuweta
Gość
Kuweta

Oni są jednak sto lat za nami … wykładowca wozi jakieś bulwy

Kuweta
Gość
Kuweta

Alez

Adam
Gość
Adam

Kiedyś do mojej 406 sedan zmieściłem 3 płyty OSB chyba 90×270 docięte na długość, ale ciężar to nie był wielki, tylko z wielkością był problem. W ogóle to auto było niesamowite bo zmieściliśmy się w 4 osoby na miesięczny wyjazd. Bardzo dobrze go wspominam, komfortowy samochód, większość napraw bez problemu mogłem zrobić sam.

Rumcajs
Gość
Rumcajs

8 worków cementu i 2 wapna, akurat była bardzo pilna potrzeba i nic więcej pod ręką tylko Megane 3 HB… Czy ładunek zrobił na aucie jakieś wrażenie? Nie, pomimo że transport musiał się odbywać wiejskimi drogami.