Nowy DS 3 Crossback jest już w Krakowie! Prezentacja nowego crossovera odbędzie się 14 marca w Auto Centrum Golemo. Będzie to pierwszy oficjalny pokaz samochodu w Polsce.

Wprawne oko obserwatora mogło zauważyć dziś w Krakowie nowy model DS 3 Crossback. Pojazd został przywieziony do DS Store znajdującego się przy ul. Opolskiej 9. Na podziwianie crossovera w salonie trzeba będzie jednak jeszcze chwilkę poczekać. Samochód zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas specjalnego pokazu, który odbędzie się 14 marca.

polecamy

Design eleganckiego crossovera odznacza się dużym grillem, ciekawą linią LED-owych świateł do jazdy dziennej oraz charakterystyczną płetwą rekina po boku. Samochód, który już wkrótce będziemy oglądać w Auto Centrum Golemo w Krakowie, został wykończony wyrazistą lazurową barwą nadwozia, którą znamy z folderów reklamowych DS Automobiles. DS 3 Crossback kusi jednak nie tylko nadwoziem, ale także eleganckim wnętrzem z dużym ekranem umieszczonym w centralnej części deski rozdzielczej oraz geometrycznymi motywami.

 

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

if (!window.mc4wp) { window.mc4wp = { listeners: [], forms : { on: function (event, callback) { window.mc4wp.listeners.push({ event : event, callback: callback }); } } } } })();

polecamy: