Nowy Renault Kadjar przechodzi facelifting, którego pełny obraz zobaczymy już wkrótce na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Jednak tym razem udało się samochód przyłapać podczas jazd testowych i sfotografować wnętrze jeszcze przed premierą. Zmiany powinny się Wam spodobać.

Nowe wnętrze, ekran i sterowanie

Nowy Renault Kadjar posiada zmienioną centralną konsolę. Trzy duże pokrętła odpowiadają za sterowanie funkcjami samochodu, takimi jak temperatura. Najprawdopodobniej będą to pokrętła o zmiennych funkcjach a oznaczeniach na nich będą się zmieniać w zależności od wybranej opcji. Ciemny środek jest ekranem LCD, podobnie jak w Dusterze. Nad nimi znajduje się nowy ekran wysokiej rozdzielczości. Powinniśmy także zobaczyć nową odsłonę systemu operacyjnego samochodu, bo jak informują nasze źródła, pod ekranem kryje się mnogość nowych podzespołów. Samochód widoczny na zdjęciach ma też najprawdopodobniej nową automatyczną skrzynię biegów Getrag, oczywiście dwusprzęgłową.

Zmieniony grill i zderzaki

Nowy Renault Kadjar po faceliftingu będzie miał zmieniony przód, z innym grillem, nawiązującym do całej gamy. Zmianie uległy również zderzaki.

Kiedy na rynku pojawi się nowy Kadjar po faceliftingu?

Renault Kadjar w nowej odsłonie zostanie oficjalnie zaprezentowany na początku października, podczas Paris Motor Show. Być może również wtedy zobaczymy wersję GT.

Renault Kadjar został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku.

źródło: Motor1

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

11
Dodaj komentarz

avatar
1024
 
4 Wątki komentarzy
7 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
10 Autorzy komentarzy
higant2009EwaMarcinMichał Z.Makaron Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Makaron
Gość
Makaron

Jestem zawiedziony. Zmiany prawie żadne. Miałem nadzieję, że pójdą z obecną linią wnętrza jak w innych modelach a tu tylko lekka kosmetyka. Z zewnątrz także nie zapowiada się dużo nowego i oby tylko nie zepsuli bo w obecnej formie auto się podoba. Co co plastików to mam Kadjara z początków produkcji z roku 2015 i nic nigdy nie skrzypiało i nie skrzypi do dziś po przejechaniu 60 tys. Mam także dwóch przyjaciół posiadających ten model i też nie zanotowali tego często opisywanego problemu. Gdyby podczas jazdy próbnej lub podczas oglądania w salonie wystąpił taki problem na pewno bym zrezygnował. Więc… Czytaj więcej »

Makaron
Gość
Makaron

A do tego pokrętła klimy jak w Dusterze? Bez jaj.

Michał Z.
Gość
Michał Z.

E tam, w Dusterze te pokrętła to powiem „premium”;)

higant2009
Gość
higant2009

Mam podobnie, nic nie skrzypi i nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o wykonanie wnętrzaAuto 2,5 roku

Marcin
Gość
Marcin

Dobrze, że przemyśleli sprawę i w końcu podnieśli tablicę rejestracyjną na przednim zderzaku do góry, w przedliftowym kadjarze zepsuło to cały efekt uterenownienia.

Marcin
Gość
Marcin

Niech RENAULT najpierw naprawi dotychczasowe buble w postaci trzeszczacych desek rozdzielczych.
Mam to wiem co mówię, serwis to porażka.

Szymon
Gość
Szymon

Posiadam Kadjara z roku 2017 i na szczęście całego tego skrzypienia już nie ma. Inżynierowie z Renault wzięli chyba sobie do serca te wszystkie skargi i uwagi o spasowaniu plastików.

Ewa
Gość
Ewa

Rocznik 2018 naszczęście już nic nie trzeszczy

Kierowcarenault
Gość
Kierowcarenault

Mam 2 laguny 2 i chyba zakończę przygodę z rano średnie samochody. MYŚLALEM O TALISMANIE ALE 1.6 TO CHYBA NIE Porozumienie czekam na 2.0dci

Łukasz
Gość
Łukasz

Polecam pasta panie Januszu