W Warszawie przy Alei Krakowskiej 206 został otwarty pierwszy w Polsce DS Store. W salonie można podziwiać najnowszego SUV-a francuskiej marki DS 7 Crossback. DS Store dysponuje m.in. dedykowanymi sprzedawcami oraz parkiem samochodów demonstracyjnych.

Avangarda nowym słowem w marce DS

Nazwa DS po raz pierwszy została wykorzystana w 1955 roku w modelu Citroena innym, prekursorskim i awangardowym. Chyba nikt wówczas nie przypuszczał, że te dwie literki posłużą najpierw do oznaczenia luksusowej linii spod znaku szewronów, a następnie odrębnej marki samochodów. A tak się stało. W roku 2014 DS Automobiles stało się samodzielnym producentem. Początkowo oferowano modele wspólnie z Citroenami, ale od pewnego czasu na całym świecie powstają odrębne salony i dotyczy to również Polski. 5 czerwca 2018 roku, odbyła się inauguracja otwarcia pierwszego w naszym kraju DS Store, który znajduje się w Warszawie przy Alei Krakowskiej 206 i sąsiaduje z obiektami oferującymi samochody Peugeota i Citroena.

David Geurin otwiera salon DS

Uroczyste otwarcie DS Store poprowadził David Guerin, dyrektor generalny PSA w Polsce oraz Piotr Borowiecki, dyrektor PSA Retail Polska. Panowie opowiedzieli o rozwoju marki i usług związanych z DS. Jedną z ciekawszych jest możliwość zamówienia serwisu w usłudze odbioru spod drzwi klienta. Jednocześnie otrzymuje się samochód zastępczy tej samej klasy – jeśli DS7 jedzie na przegląd, w jego miejsce dostaniemy innego DS7.

To nie koniec ciekawych usług DS. Już wkrótce firma zaoferuje najem krótko i średnioterminowy. Oznaczać to będzie większą dostępność samochodów dla klientów, bo przecież nie każdy ma dzisiaj potrzebę zakupu auta.

W imprezie uczestniczyli zaproszeni klienci biznesowi oraz dziennikarze. Gości witały ustawione jeden obok drugiego modele DS, a imprezie towarzyszył bankiet oraz dźwięki tercetu smyczkowego.

W salonie przy al. Krakowskiej w Warszawie można podziwiać przede wszystkim najnowszy model marki: DS 7 Crossback w różnych kolorach nadwozia oraz wersjach wyposażenia. Do dyspozycji klientów są dedykowani doradcy handlowi, którzy pomogą w wyborze modelu na miejscu oraz poza salonem sprzedaży, a także park samochodów testowych.

Odwiedź salon DS w Warszawie i nie tylko

A nam pozostaje tylko zaprosić Was do salonu na Aleję Krakowską 206 w Warszawie a adresy pozostałych punktów znajdziecie na stronie DS Automobiles. Warto!

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

Galeria

Newsletter

2
Dodaj komentarz

avatar
1024
 
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
PiotrRobert Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

Chyba jakiś błąd z tym pierwszym salonem DS Store. Bo pierwszy przecież był otwarty w Krakowie. Patrząc na stronę to go teraz nie ma ale z 2 tygodnie temu był jako salon DS Store

Piotr
Gość
Piotr

Pierwszy jest w Warszawie – salon w Krakowie nadal się buduje i nadal nie jest otwarty. Poza tym jest to pierwszy pełnoprawny, autoryzowany i niezależny DS Store