Peugeot 3008 – jeden z najczęściej nagradzanych SUV-ów na rynku

1 0

polecmy

Od momentu premiery, która miała miejsce jesienią 2016 roku, Peugeot 3008 zdobył już 61 wyróżnień na całym świecie. Jest to jeden z najczęściej nagradzanych modeli na rynku i właśnie zdobył kolejny tytuł. Trzeci rok z rzędu 3008 został nazwany najlepszym kompaktowym SUV-em magazynu Carbuyer.

Peugeot 3008 został doceniony przez brytyjski magazyn Carbuyer za styl, rodzinny charakter oraz przyjemność z jazdy. Pojazd otrzymał tytuł „Best Medium SUV 2019” już po raz trzeci. Jest to jedna z wielu nagród, które zostały przyznane stylowemu francuzowi odkąd trafił na rynek. Do SUV-a Peugeota należy zresztą najbardziej prestiżowa nagroda w branży motoryzacyjnej, czyli Car of the Year. Peugeot 3008 w sumie zdobył już 61 nagród na całym świecie.

Nowy 3008 okazał się wielkim sukcesem na rynku. Peugeot sprzedał już 430.000 egzemplarzy pojazdu na świecie, a popularność wcale nie słabnie. Kompaktowy SUV jest doceniany za design nadwozia oraz nowoczesne wnętrze z systemem i-Cockpit.

„Peugeot 3008 pozostaje wybitnym wyborem w klasie kompaktowych SUV-ów, pomimo wciąż rozwijającej się grupy rywali. Pełni funkcję samochodu rodzinnego z klasą, a jednocześnie jest przyjemny w prowadzeniu. Z wyrazistym stylem i wiodącym w segmencie wnętrzem, jest to niezwykle atrakcyjna propozycja na rynku i godny zwycięzca naszej nagrody” – powiedział Steve Fowler, dyrektor redakcyjny magazynu Carbuyer.

„To wspaniałe osiągnięcie dla Peugeota 3008 ponieważ model zdobył tytuł Best Medium SUV magazynu Cabuyer już po raz trzeci. Nagroda jest potwierdzeniem wieloletniej popularności pojazdu Peugeota i dowodzi, że ​​kompaktowy SUV wciąż robi wrażenie” – skomentował David Peel, dyrektor zarządzający Peugeot UK.

„Dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa, które towarzyszą pojazdowi, a także innowacyjnym funkcjom Peugeot i-Cockpit, model 3008 stał się wyraźnie pożądanym modelem wśród kierowców, którzy poszukują pojazdu na rynku SUV-ów” – dodał.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj
Może ci się spodobać również

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
muszyk Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
muszyk
Gość
muszyk

kupie za 2 lata